Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

SILVERNET Katalog

Søk
Viser 1-60 av 145 produkter 1 2 3 Neste
= På lager
= Ikke på lager
153,-
 
Kjøp
191,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1 Metre OM4 50/125 Multimode
SILVERNET 1 Metre OM4 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-1M-LC-VT
Lengde: 1m
153,-
 
Kjøp
191,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1 Metre OS2 9/125 Singlemode
SILVERNET 1 Metre OS2 9/125 Singlemode
Varenr.: SIL-FPL-1M-LC-YW
Lengde: 1m
153,-
 
Kjøp
191,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1 Metre OM3 50/125 Multimode
SILVERNET 1 Metre OM3 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-1M-LC-AQ
Lengde: 1m
178,-
 
Kjøp
222,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2 Metre OM4 50/125 Multimode
SILVERNET 2 Metre OM4 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-2M-LC-VT
Lengde: 2m
178,-
 
Kjøp
222,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2 Metre OM3 50/125 Multimode
SILVERNET 2 Metre OM3 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-2M-LC-AQ
Lengde: 2m
178,-
 
Kjøp
222,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2 Metre OS2 9/125 Singlemode
SILVERNET 2 Metre OS2 9/125 Singlemode
Varenr.: SIL-FPL-2M-LC-YW
Lengde: 2m
203,-
 
Kjøp
253,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 3 Metre OM4 50/125 Multimode
SILVERNET 3 Metre OM4 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-3M-LC-VT
Lengde: 3m
235,-
 
Kjøp
293,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL OAN 2412 EXT 5
242,-
 
Kjøp
302,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Metre OM4 50/125 Multimode
SILVERNET 5 Metre OM4 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-5M-LC-VT
Lengde: 5m
242,-
 
Kjøp
302,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Metre OS2 9/125 Singlemode
SILVERNET 5 Metre OS2 9/125 Singlemode
Varenr.: SIL-FPL-5M-LC-YW
Lengde: 5m
242,-
 
Kjøp
302,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Metre OM3 50/125 Multimode
SILVERNET 5 Metre OM3 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-5M-LC-AQ
Lengde: 5m
259,-
 
Kjøp
323,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 5818-90 EXT 5
259,-
 
Kjøp
323,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 2416-90 EXT 5
259,-
 
Kjøp
323,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL GAN 5824 EXT 5
307,-
 
Kjøp
383,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 10M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 10m
332,-
 
Kjøp
415,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL GAN 5829 EXT 5
356,-
 
Kjøp
445,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL DAN 5829 EXT 5
405,-
 
Kjøp
506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL OAN 5812 EXT 5
405,-
 
Kjøp
506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 5820-90 EXT 5
405,-
 
Kjøp
506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 5819-120 EXT 5
405,-
 
Kjøp
506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 2417-90 EXT 5
405,-
 
Kjøp
506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 2415-120 EXT 5
469,-
 
Kjøp
586,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET TILT & SWIVEL 3 AXIS
475,-
 
Kjøp
593,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
Varenr.: SIL-10G-DATAC-01-C
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
496,-
 
Kjøp
620,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 20M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 20m
519,-
 
Kjøp
648,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Pack of 10 x M22 WHITE cable
519,-
 
Kjøp
648,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Pack of 10 x M22 BLACK cable
526,-
 
Kjøp
657,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL DAN 5832 EXT 5
538,-
 
Kjøp
672,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Desktop PSU, Output voltage:
551,-
 
Kjøp
688,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL PICO 95 EXT 5
664,-
 
Kjøp
830,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
Varenr.: SIL-10G-DATAC-0.5-C
Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Sort  -  Lengde: 0,5m
672,-
 
Kjøp
840,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL MICRO 95 EXT 5
769,-
 
Kjøp
961,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL DAN 5834 EXT 5
811,-
 
Kjøp
1 013,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET LMR 400 Cable 1M with Ntype
822,-
 
Kjøp
1 027,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Single port 48v Gigabit PoE+
891,-
 
Kjøp
1 113,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL LITE 95 EXT 5
896,-
 
Kjøp
1 120,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 60W 48V 1.25A Industrial Din
986,-
 
Kjøp
1 232,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL MICRO 240 EXT 5
986,-
 
Kjøp
1 232,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL PICO 95-PCP EXT 5
1 022,-
 
Kjøp
1 277,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 120W 48V 2.5A Industrial Din
1 061,-
 
Kjøp
1 326,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
Varenr.: SIL 4CAB 2M X2
1 061,-
 
Kjøp
1 326,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 50M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 50m
1 148,-
 
Kjøp
1 435,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
Varenr.: SIL-ECHO-ST
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Aksesspunkt
1 205,-
 
Kjøp
1 506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL BASE 500-360 EXT 5
1 205,-
 
Kjøp
1 506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL BASE 500 EXT 5
1 205,-
 
Kjøp
1 506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL AP1200 EXT 5
1 205,-
 
Kjøp
1 506,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL BASE 500-90 EXT 5
1 229,-
 
Kjøp
1 536,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL LITE 240 EXT 5
1 229,-
 
Kjøp
1 536,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL MICRO 95-PCP EXT 5
1 302,-
 
Kjøp
1 627,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL AP1200-90 EXT 5
1 302,-
 
Kjøp
1 627,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL AP1200-360 EXT 5
1 569,-
 
Kjøp
1 961,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL LITE 500 EXT 5
1 602,-
 
Kjøp
2 002,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M POE,SFP slot,Excl
1 690,-
 
Kjøp
2 112,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
Varenr.: SIL-WCAP-AC
Hastighet: 1,167Gbps  -  Type: Aksesspunkt
1 690,-
 
Kjøp
2 112,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
Varenr.: SIL-WCAP-AC-W
Hastighet: 733Mbps  -  Type: Aksesspunkt
1 711,-
 
Kjøp
2 138,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
Varenr.: SIL-10G-DATAC-10-C
Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Sort  -  Lengde: 10m
1 711,-
 
Kjøp
2 138,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
Varenr.: SIL 4CAB 4M X2
1 713,-
 
Kjøp
2 141,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL LITE 95-PCP EXT 5
1 713,-
 
Kjøp
2 141,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL MICRO 240-PCP EXT 5
1 814,-
 
Kjøp
2 267,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 90M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 90m
Viser 1-60 av 145 produkter 1 2 3 Neste