Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

PLANET Katalog

Søk
Viser 1-60 av 465 produkter 1 2 3 4 5 ... 8 Neste
= På lager
= Ikke på lager
52,-
 
Kjøp
65,-  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Rack-Mount Kit 10" Passer 10" Rack
69,-
 
Kjøp
86,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Antenne Omni Directional 9dBi RP-SMA Male
PLANET Antenne Omni Directional 9dBi RP-SMA Male
Varenr.: ANT-OM9
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
86,-
 
Kjøp
107,50  inkl. mva
På lager
PLANET RKE-10B Rackmount kit 19" Switch
86,-
 
Kjøp
107,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET WL-SMA-0.6 SMA->N Male kabel til ANT-OM8 & ANT-YG13
PLANET WL-SMA-0.6 SMA->N Male kabel til ANT-OM8 & ANT-YG13
Varenr.: WL-SMA-0.6
Type: Antenne  -  Connector 1: SMA  -  Connector 2: N
103,-
 
Kjøp
128,75  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET 3.0M USB KVM Cable w built-in
120,-
 
Kjøp
150,-  inkl. mva
Forventes på lager: 04.02.2019
PLANET Kabel N - N - 0,6 m N Han - N Han
PLANET Kabel N - N - 0,6 m N Han - N Han
Varenr.: WL-NM-0.6
Type: Antenne  -  Connector 1: N-Type  -  Connector 2: N-Type
120,-
 
Kjøp
150,-  inkl. mva
På lager
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
Varenr.: SW-504-PLANET
Produkt: Ethernet  -  Porter: 5  -  Hastighet: 100Mbps
138,-
 
Kjøp
172,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET 0.6 Meter N-type to N-type
138,-
 
Kjøp
172,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET 0.6Meter N-male (male pin)
138,-
 
Kjøp
172,50  inkl. mva
På lager
PLANET Switch 10/ 100Mbps  8-port Plast
PLANET Switch 10/ 100Mbps 8-port Plast
Varenr.: SW-804
Produkt: Managed  -  Porter: 8  -  Hastighet: 100Mbps
155,-
 
Kjøp
193,75  inkl. mva
På lager
PLANET Switch 10/100,  5-port Metall
PLANET Switch 10/100, 5-port Metall
Varenr.: FSD-503
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 5  -  Hastighet: 100Mbps
172,-
 
Kjøp
215,-  inkl. mva
Forventes på lager: 30.01.2019
PLANET POE TESTER IEEE 802.3AF/ AT CPNT
PLANET POE TESTER IEEE 802.3AF/ AT CPNT
Varenr.: POE-TESTER
Produkt: Diverse
193,-
 
Kjøp
241,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Trådløst Adapter USB 2.0 434Mbps 802.11AC Dual Band
PLANET Trådløst Adapter USB 2.0 434Mbps 802.11AC Dual Band
Varenr.: WDL-U601AC
Hastighet: 434Mbps  -  Type: Adapter
193,-
 
Kjøp
241,25  inkl. mva
På lager
PLANET Switch 10/100,  8-port Metall
PLANET Switch 10/100, 8-port Metall
Varenr.: FSD-803
Produkt: Ethernet  -  Porter: 8  -  Hastighet: 100Mbps
195,-
 
Kjøp
243,75  inkl. mva
På lager
PLANET Mini-GBIC SX Module - 550m GBIC LC Multimode
PLANET Mini-GBIC SX Module - 550m GBIC LC Multimode
Varenr.: MGB-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
212,-
 
Kjøp
265,-  inkl. mva
Forventes på lager: 25.01.2019
PLANET SFP 1000Mbps MM LC  2 km mini-GBIC 1310nm Multimode 0 - 60°C
226,-
 
Kjøp
282,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET 65W AC to DC Power Adapter
226,-
 
Kjøp
282,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Kabel R-SMA - N - 6 meter R-SMA Hun - N Han
226,-
 
Kjøp
282,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Lightning Arrester (2.4 -
227,-
 
Kjøp
283,75  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET USB2.0 Digital TV Receiver
229,-
 
Kjøp
286,25  inkl. mva
På lager
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM
Varenr.: MGB-LX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
243,-
 
Kjøp
303,75  inkl. mva
Forventes på lager: 25.01.2019
PLANET Switch Gigabit,  5-port Plast
PLANET Switch Gigabit, 5-port Plast
Varenr.: GSD-504
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
278,-
 
Kjøp
347,50  inkl. mva
På lager
PLANET PoE Injector 1-port Power over Ethernet adapter
278,-
 
Kjøp
347,50  inkl. mva
På lager
PLANET GSD-503 Switch 5 ports
PLANET GSD-503 Switch 5 ports
Varenr.: GSD-503
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
278,-
 
Kjøp
347,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Trådløs Ruter 11n Portable 802.11n (1T/1R) Oppladbar
PLANET Trådløs Ruter 11n Portable 802.11n (1T/1R) Oppladbar
Varenr.: WNRT-300
Hastighet: 150Mbps  -  Type: Ruter
278,-
 
Kjøp
347,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Trådløst MIMO PC kort For bærbar PC
279,-
 
Kjøp
348,75  inkl. mva
Forventes på lager: 05.02.2019
PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP MultiMode Max 2000 m
PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP MultiMode Max 2000 m
Varenr.: MFB-FX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
279,-
 
Kjøp
348,75  inkl. mva
Forventes på lager: 04.02.2019
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km WDM TX GBIC LC Singlemode
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km WDM TX GBIC LC Singlemode
Varenr.: MGB-LA10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
292,-
 
Kjøp
365,-  inkl. mva
På lager
PLANET SFP 1000Mbps MM LC 550 m Industri mini-GBIC 850nm Multimode -40 -75°C
295,-
 
Kjøp
368,75  inkl. mva
Forventes på lager: 07.02.2019
PLANET SFP 1000Mbps SM LC 10 km Industri mini-GBIC 1310nm Singlemode -40 -75°C
295,-
 
Kjøp
368,75  inkl. mva
På lager
PLANET PoE Injector 1-port IEEE802.3af 10/ 100/ 1000Mbps
295,-
 
Kjøp
368,75  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET POWER SUPPLY 40W 24V DC SINGLE OUTPUT INDUSTRY DIN RAIL ACCS
295,-
 
Kjøp
368,75  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Mini-GBIC LX Module - 20km WDM RX GBIC LC Singlemode
PLANET Mini-GBIC LX Module - 20km WDM RX GBIC LC Singlemode
Varenr.: MGB-LA20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
295,-
 
Kjøp
368,75  inkl. mva
På lager
PLANET HIGH POWER OVER ETH.INJECTOR (10/ 100MBPS MID-SPAN 30 WATTS)   IN CTLR
312,-
 
Kjøp
390,-  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER -20KM WDM TX:1310NM BIDI LC            IN WRLS
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER -20KM WDM TX:1310NM BIDI LC IN WRLS
Varenr.: MFB-FA20
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
312,-
 
Kjøp
390,-  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Wall-Mount USB to Power Line
312,-
 
Kjøp
390,-  inkl. mva
Forventes på lager: 23.01.2019
PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP SingleMode Max 20000 m
PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP SingleMode Max 20000 m
Varenr.: MFB-F20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
312,-
 
Kjøp
390,-  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-30KM 1310NM LC SINGLEMODE             IN WRLS
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
Varenr.: MFB-FB20
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Trådløs Ruter 11n 4 port switch 802.11n 1 x mini-GBIC SFP
PLANET Trådløs Ruter 11n 4 port switch 802.11n 1 x mini-GBIC SFP
Varenr.: FRT-415N
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Ruter
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET PoE Splitter 5V/12V DC High Power IEEE802.3at Gigabit Max 100m
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
Forventes på lager: 02.02.2019
PLANET 24V, 75W Din-Rail Power Supply
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
På lager
PLANET SFP 100Mbps MM LC 2 km Industri mini-GBIC 1310nm Singlemode -40-75°C
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
Forventes på lager: 04.02.2019
PLANET POWER SUPPLY 60W 24V DC SINGLE OUTPUT INDUSTRY DIN RAIL ACCS
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Skype VoIP Personal Gateway
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET ELA-100 Ethernet Lightning Arrest
345,-
 
Kjøp
431,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE -30KM 1310NM LC SINGLEMODE             IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE -30KM 1310NM LC SINGLEMODE IN WRLS
Varenr.: MGB-TL30
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 1Gbps
346,-
 
Kjøp
432,50  inkl. mva
Forventes på lager: 05.02.2019
PLANET PoE Splitter 12V/24 DC High Power IEEE802.3at Gigabit Max 100m
346,-
 
Kjøp
432,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET GEPON ONU with 1-Port Gigabit
PLANET GEPON ONU with 1-Port Gigabit
Varenr.: EPN-110
Produkt: Diverse
346,-
 
Kjøp
432,50  inkl. mva
På lager
PLANET Switch Gigabit,  8-port Plast
PLANET Switch Gigabit, 8-port Plast
Varenr.: GSD-804
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
365,-
 
Kjøp
456,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km WDM RX GBIC LC Singlemode
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km WDM RX GBIC LC Singlemode
Varenr.: MGB-LB10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
365,-
 
Kjøp
456,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET SFP 100Mbps SM LC 20 km Industri mini-GBIC 1310nm Singlemode -40-75°C
365,-
 
Kjøp
456,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER -40KM 1310NM LC SINGLEMODE             IN WRLS
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER -40KM 1310NM LC SINGLEMODE IN WRLS
Varenr.: MFB-F40
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
365,-
 
Kjøp
456,25  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Mini GBIC WDM TX1310 Module
368,-
 
Kjøp
460,-  inkl. mva
På lager
PLANET PoE Injector  1-port Gigabit PoE+ IEEE802.3at 30W Innebygget Power
368,-
 
Kjøp
460,-  inkl. mva
På lager
PLANET PoE Injector 1-port Gigabit 30W IEEE802.3at 10/ 100/ 1000Mbps
368,-
 
Kjøp
460,-  inkl. mva
På lager
PLANET GSD-803 Switch 8 ports
PLANET GSD-803 Switch 8 ports
Varenr.: GSD-803
Produkt: Ethernet  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
382,-
 
Kjøp
477,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET Mini-GBIC LX Module - 20km WDM TX GBIC LC Singlemode
PLANET Mini-GBIC LX Module - 20km WDM TX GBIC LC Singlemode
Varenr.: MGB-LB20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
382,-
 
Kjøp
477,50  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER -60KM 1310NM LC SINGLEMODE             IN WRLS
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER -60KM 1310NM LC SINGLEMODE IN WRLS
Varenr.: MFB-F60
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
399,-
 
Kjøp
498,75  inkl. mva
Forventes på lager: 09.02.2019
PLANET SFP 1000Mbps SM WDM 20 km Ind mini-GBIC RX:1550nm SM -40 - 75°C DDM
Viser 1-60 av 465 produkter 1 2 3 4 5 ... 8 Neste