Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

PATCHBOX Katalog

Søk
Viser 1-49 av 49 produkter
= På lager
= Ikke på lager
173,-
 
Kjøp
216,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX PatchCatch. Black. 4pcs Factory Sealed
PATCHBOX PatchCatch. Black. 4pcs Factory Sealed
Varenr.: PBCX8K
Produkt: Patch Panel
175,-
 
Kjøp
218,75  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Identification Labels. 96pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Identification Labels. 96pcs. Factory Sealed
Varenr.: IDLABELW
Produkt: Patch Panel
175,-
 
Kjøp
218,75  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Blind Panel. 10pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Blind Panel. 10pcs. Factory Sealed
Varenr.: PBXBLIND
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 STP Cassette. Green. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Green. Single Factory Sealed
Varenr.: C36STPXC6XXX1G
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 STP Cassette. Red. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Red. Single Factory Sealed
Varenr.: C36STPXC6XXX1R
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 STP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
Varenr.: C36STPXC6XXX1B
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 STP Cassette. Grey. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Grey. Single Factory Sealed
Varenr.: C36STPXC6XX1GY
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 STP Cassette. White. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. White. Single Factory Sealed
Varenr.: C36STPXC6XXX1W
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Yellow. Sinle Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Yellow. Sinle Factory Sealed
Varenr.: C36UTPXC6XXX1Y
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Green. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Green. Single Factory Sealed
Varenr.: C36UTPXC6XXX1G
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Red. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Red. Single Factory Sealed
Varenr.: C36UTPXC6XXX1R
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
Varenr.: C36UTPXC6XXX1B
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Black. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Black. Single Factory Sealed
Varenr.: C36UTPXC6XXX1K
Produkt: Kabelkomponenter
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 STP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
Varenr.: C36STPXC6XXX1Y
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 STP Cassette. Black. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Black. Single Factory Sealed
Varenr.: C36STPXC6XXX1K
Produkt: Patch Panel
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 UTP Cassette. White. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. White. Single Factory Sealed
Varenr.: C36UTPXC6XXX1W
Produkt: Patch Panel
268,-
 
Kjøp
335,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XXX1Y
Produkt: Kabelkomponenter
268,-
 
Kjøp
335,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Black. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Black. Single Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XXX1K
Produkt: Kabelkomponenter
268,-
 
Kjøp
335,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Grey. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Grey. Single Factory Sealed
Varenr.: C60STPXC6XX1GY
Produkt: Patch Panel
269,-
 
Kjøp
336,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Kasett Lilla LR 2.7m
PATCHBOX Plus+ UTP Kasett Lilla LR 2.7m
Varenr.: C60UTPXC6XX31V
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 2,7m
272,-
 
Kjøp
340,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-SC Factory Sealed
Varenr.: C36MMAOM412X1E
Produkt: Patch Panel
272,-
 
Kjøp
340,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-LC Factory Sealed
Varenr.: C36MMAOM411X1E
Produkt: Patch Panel
273,-
 
Kjøp
341,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 OS2 Cassette LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX 365 OS2 Cassette LC-SC Factory Sealed
Varenr.: C36SMAOS212X1Y
Produkt: Patch Panel
273,-
 
Kjøp
341,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 OS2 Cassette LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX 365 OS2 Cassette LC-LC Factory Sealed
Varenr.: C36SMAOS211X1Y
Produkt: Patch Panel
278,-
 
Kjøp
347,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Kasett Lilla 1.7m
PATCHBOX Plus+ UTP Kasett Lilla 1.7m
Varenr.: C60UTPXC6XXX1V
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 1,7m
279,-
 
Kjøp
348,75  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. LR (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XX31R
Produkt: Kabelkomponenter
279,-
 
Kjøp
348,75  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. White. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. White. LR (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XX31W
Produkt: Kabelkomponenter
279,-
 
Kjøp
348,75  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Black. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Black. LR (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XX31K
Produkt: Kabelkomponenter
279,-
 
Kjøp
348,75  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Green. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Green. LR (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XX31G
Produkt: Kabelkomponenter
279,-
 
Kjøp
348,75  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Blue. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Blue. LR (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XX31B
Produkt: Kabelkomponenter
288,-
 
Kjøp
360,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. White. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. White. Single Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XXX1W
Produkt: Kabelkomponenter
288,-
 
Kjøp
360,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XXX1B
Produkt: Patch Panel
288,-
 
Kjøp
360,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Green. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Green. Single Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XXX1G
Produkt: Kabelkomponenter
288,-
 
Kjøp
360,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. Single Factory Sealed
Varenr.: C60UTPXC6XXX1R
Produkt: Kabelkomponenter
322,-
 
Kjøp
402,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC Factory Sealed
Varenr.: C60MMAOM412X1E
Produkt: Patch Panel
322,-
 
Kjøp
402,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC Factory Sealed
Varenr.: C60SMAOS212X1Y
Produkt: Patch Panel
322,-
 
Kjøp
402,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC Factory Sealed
Varenr.: C60SMAOS211X1Y
Produkt: Patch Panel
322,-
 
Kjøp
402,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC Factory Sealed
Varenr.: C60MMAOM411X1E
Produkt: Patch Panel
352,-
 
Kjøp
440,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC LR (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60MMAOM41231E
Produkt: Patch Panel
352,-
 
Kjøp
440,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC LR (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60SMAOS21231Y
Produkt: Patch Panel
352,-
 
Kjøp
440,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC LR (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60SMAOS21131Y
Produkt: Kabelkomponenter
352,-
 
Kjøp
440,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC LRm (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC LRm (2.7m) Factory Sealed
Varenr.: C60MMAOM41131E
Produkt: Patch Panel
506,-
 
Kjøp
632,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 50x DEV/MOUNT 100x HEX NUTS FOR 25X 1HE
PATCHBOX 50x DEV/MOUNT 100x HEX NUTS FOR 25X 1HE
Varenr.: DVMNT50
Produkt: Patch Panel
1 355,-
 
Kjøp
1 693,75  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 Frame Incl. 6 Patchcatch Factory Sealed
PATCHBOX 365 Frame Incl. 6 Patchcatch Factory Sealed
Varenr.: PBXFRAME365
6 x Patchcatch 500-850mm Dybde
1 705,-
 
Kjøp
2 131,25  inkl. mva
På lager
PATCHBOX Plus+ Frame incl. Mounting Rails & 6pcs
PATCHBOX Plus+ Frame incl. Mounting Rails & 6pcs
Varenr.: PBXFRAME
Produkt: Patch Panel
1 945,-
 
Kjøp
2 431,25  inkl. mva
På lager
PATCHBOX Setup.exe Factory Sealed
PATCHBOX Setup.exe Factory Sealed
Varenr.: PBXEXE
Your Rack Installation Wizard
6 401,-
 
Kjøp
8 001,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365. UTP. White Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365. UTP. White Factory Sealed
Varenr.: P36UTPXC6XX24W
Produkt: Patch Panel
8 952,-
 
Kjøp
11 190,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OM4. LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4. LC-SC Factory Sealed
Varenr.: P60MMAOM41224E
Produkt: Patch Panel
8 965,-
 
Kjøp
11 206,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OM4. LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4. LC-LC Factory Sealed
Varenr.: P60MMAOM41124E
Produkt: Patch Panel
Viser 1-49 av 49 produkter