Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

PATCHBOX Katalog

Søk
Viser 1-36 av 36 produkter
= På lager
= Ikke på lager
150,-
 
Kjøp
187,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Patchcatch 4pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Patchcatch 4pcs. Factory Sealed
Varenr.: PBCX8K
Produkt: Diverse
150,-
 
Kjøp
187,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Identification Labels 96pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Identification Labels 96pcs. Factory Sealed
Varenr.: IDLABELW
Produkt: Kabelkomponenter
150,-
 
Kjøp
187,50  inkl. mva
På lager
PATCHBOX Blind Panel 10pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Blind Panel 10pcs. Factory Sealed
Varenr.: PBXBLIND
Produkt: Kabelkomponenter
1 198,-
 
Kjøp
1 497,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 Frame Incl. 6 Patchcatch Factory Sealed
1 493,-
 
Kjøp
1 866,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ Frame incl. Mounting Rails & 6pcs Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ Frame incl. Mounting Rails & 6pcs Factory Sealed
Varenr.: PBXFRAME
Produkt: Kabelkomponenter
1 782,-
 
Kjøp
2 227,50  inkl. mva
På lager
PATCHBOX Setup.exe Factory Sealed
5 776,-
 
Kjøp
7 220,-  inkl. mva
På lager
PATCHBOX Plus 365 UTP Red Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 UTP Red Factory Sealed
Varenr.: P36UTPXC6XX24R
Produkt: Kabelkomponenter
5 776,-
 
Kjøp
7 220,-  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 STP Red Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 STP Red Factory Sealed
Varenr.: P36STPXC6XX24R
Produkt: Kabelkomponenter
5 776,-
 
Kjøp
7 220,-  inkl. mva
På lager
PATCHBOX Plus 365 STP Black Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 STP Black Factory Sealed
Varenr.: P36STPXC6XX24K
Produkt: Kabelkomponenter
5 778,-
 
Kjøp
7 222,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 UTP Blue Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 UTP Blue Factory Sealed
Varenr.: P36UTPXC6XX24B
Produkt: Kabelkomponenter
5 781,-
 
Kjøp
7 226,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 UTP Black Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 UTP Black Factory Sealed
Varenr.: P36UTPXC6XX24K
Produkt: Kabelkomponenter
5 782,-
 
Kjøp
7 227,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX 365 STP Blå 0.8m, 365mm Dybde
PATCHBOX 365 STP Blå 0.8m, 365mm Dybde
Varenr.: P36STPXC6XX24B
Produkt: Kabelkomponenter
5 782,-
 
Kjøp
7 227,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 UTP Yellow Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 UTP Yellow Factory Sealed
Varenr.: P36UTPXC6XX24Y
Produkt: Kabelkomponenter
5 782,-
 
Kjøp
7 227,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 STP White Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 STP White Factory Sealed
Varenr.: P36STPXC6XX24W
Produkt: Kabelkomponenter
5 782,-
 
Kjøp
7 227,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 STP Yellow Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 STP Yellow Factory Sealed
Varenr.: P36STPXC6XX24Y
Produkt: Kabelkomponenter
5 782,-
 
Kjøp
7 227,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 STP Green Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 STP Green Factory Sealed
Varenr.: P36STPXC6XX24G
Produkt: Kabelkomponenter
5 782,-
 
Kjøp
7 227,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 UTP White Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 UTP White Factory Sealed
Varenr.: P36UTPXC6XX24W
Produkt: Kabelkomponenter
5 782,-
 
Kjøp
7 227,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 UTP Green Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 UTP Green Factory Sealed
Varenr.: P36UTPXC6XX24G
Produkt: Kabelkomponenter
5 782,-
 
Kjøp
7 227,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus 365 STP Violet Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 STP Violet Factory Sealed
Varenr.: P36STPXC6XX24V
Produkt: Kabelkomponenter
6 921,-
 
Kjøp
8 651,25  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Red Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Red Factory Sealed
Varenr.: P60UTPXC6XX24R
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ STP Green Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Green Factory Sealed
Varenr.: P60STPXC6XX24G
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Hvit 1.7m, 500-850mm Dybde
PATCHBOX Plus+ UTP Hvit 1.7m, 500-850mm Dybde
Varenr.: P60UTPXC6XX24W
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ STP Violet Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Violet Factory Sealed
Varenr.: P60STPXC6XX24V
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Yellow Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Yellow Factory Sealed
Varenr.: P60UTPXC6XX24Y
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Green Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Green Factory Sealed
Varenr.: P60UTPXC6XX24G
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ STP Blue Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Blue Factory Sealed
Varenr.: P60STPXC6XX24B
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ STP Red Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Red Factory Sealed
Varenr.: P60STPXC6XX24R
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ STP White Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP White Factory Sealed
Varenr.: P60STPXC6XX24W
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ STP Black Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Black Factory Sealed
Varenr.: P60STPXC6XX24K
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ STP Yellow Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Yellow Factory Sealed
Varenr.: P60STPXC6XX24Y
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
På lager
PATCHBOX Plus+ UTP Black Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Black Factory Sealed
Varenr.: P60UTPXC6XX24K
Produkt: Kabelkomponenter
6 922,-
 
Kjøp
8 652,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ UTP Blue Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Blue Factory Sealed
Varenr.: P60UTPXC6XX24B
Produkt: Kabelkomponenter
7 832,-
 
Kjøp
9 790,-  inkl. mva
På lager
PATCHBOX Plus+ OM4 LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 LC-SC Factory Sealed
Varenr.: P60MMAOM41224E
Produkt: Kabelkomponenter
7 834,-
 
Kjøp
9 792,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OS2 LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 LC-LC Factory Sealed
Varenr.: P60SMAOS21124Y
Produkt: Kabelkomponenter
7 834,-
 
Kjøp
9 792,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OS2 LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 LC-SC Factory Sealed
Varenr.: P60SMAOS21224Y
Produkt: Kabelkomponenter
7 834,-
 
Kjøp
9 792,50  inkl. mva
Ikke på lager
PATCHBOX Plus+ OM4 LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 LC-LC Factory Sealed
Varenr.: P60MMAOM41124E
Produkt: Kabelkomponenter
Viser 1-36 av 36 produkter