Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...
Loading, please wait...

Logg inn

LEVELONE Katalog

Søk
Viser 1-60 av 601 produkter 1 2 3 4 5 ... 11 Neste
= På lager
= Ikke på lager
86,-
 
Kjøp
107,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7304 geneigte Decken F-FEEDS
LEVELONE IPCam CAS-7304 geneigte Decken F-FEEDS
Varenr.: CAS-7304
Type: Montering
98,-
 
Kjøp
122,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7321 Deckenhalterung F-FEEDS
LEVELONE IPCam CAS-7321 Deckenhalterung F-FEEDS
Varenr.: CAS-7321
Type: Montering
109,-
 
Kjøp
136,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Daisy chain kabel til KVM0830/ 1630
LEVELONE Daisy chain kabel til KVM0830/ 1630
Varenr.: ACC-2109
Type: Kabel  -  Verter: 0
130,-
 
Kjøp
162,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-7340
LEVELONE CAS-7340
Varenr.: CAS-7340
Type: Montering
161,-
 
Kjøp
201,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CENTRAL MANAGEMENT SYSTEM                                  IN LICS
173,-
 
Kjøp
216,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Switch 5x FE FEU-0512 - Switch
LEVELONE Switch 5x FE FEU-0512 - Switch
Varenr.: FEU-0512
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 100Mbps
189,-
 
Kjøp
236,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE USB netkort 10/100 USB2.0>RJ45 adapter
LEVELONE USB netkort 10/100 USB2.0>RJ45 adapter
Varenr.: USB-0301
Grensesnitt: USB-A  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Ethernet, Kobber  -  Porter: 1
190,-
 
Kjøp
237,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE BNC Kabel BNC/M -> BNC/F + Adapter 18.0m
LEVELONE BNC Kabel BNC/M -> BNC/F + Adapter 18.0m
Varenr.: CAS-5018
Type: Antenne  -  Kontakt 1: BNC  -  Kontakt 2: DC  -  Farge: Sort  -  Lengde: 18m
198,-
 
Kjøp
247,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 3m Antenna Cable N Plug - F Jack
LEVELONE 3m Antenna Cable N Plug - F Jack
Varenr.: ANC-4130
Type: Antenne  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Sort  -  Lengde: 3m
220,-
 
Kjøp
275,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.8m combo kabel ps/ 2/ USB/ vga>vga
LEVELONE 1.8m combo kabel ps/ 2/ USB/ vga>vga
Varenr.: ACC-2101
Type: Kabel  -  Verter: 0
220,-
 
Kjøp
275,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE FAST ETHERNET USB NETWORK ADAPT USB 2.0 FAST ETHERNET ADAPTER    IN ACCS
LEVELONE FAST ETHERNET USB NETWORK ADAPT USB 2.0 FAST ETHERNET ADAPTER IN ACCS
Varenr.: 540023
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
229,-
 
Kjøp
286,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE WUA-0605 11N 300MBPS 2.4GHZ USB ADAPTER W/WPSBTN
LEVELONE WUA-0605 11N 300MBPS 2.4GHZ USB ADAPTER W/WPSBTN
Varenr.: WUA-0605
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Adapter
231,-
 
Kjøp
288,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE BRACKET FOR INDOOR BOX CAMERAS . DESK
LEVELONE BRACKET FOR INDOOR BOX CAMERAS . DESK
Varenr.: CAS-3104
Type: Kamerahus
238,-
 
Kjøp
297,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Switch FEU-0512 8-Port Fast Ethernet
LEVELONE Switch FEU-0512 8-Port Fast Ethernet
Varenr.: FEU-0812
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 100Mbps
239,-
 
Kjøp
298,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE ACC-3201
LEVELONE ACC-3201
Varenr.: ACC-3201
240,-
 
Kjøp
300,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE USB-0301
LEVELONE USB-0301
Varenr.: 0540023
243,-
 
Kjøp
303,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wetterschutz f‹¨«r FCS-3086/ -3 F-FEEDS
252,-
 
Kjøp
315,-  inkl. mva
På lager
LEVELONE Gigabit USB 2.0 > RJ45 adapter
LEVELONE Gigabit USB 2.0 > RJ45 adapter
Varenr.: USB-0401
Grensesnitt: USB-A  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber, Ethernet  -  Porter: 1
253,-
 
Kjøp
316,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE PalmCon Switch 5-p 10/ 100Mbps
LEVELONE PalmCon Switch 5-p 10/ 100Mbps
Varenr.: FSW-0508TX
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 100Mbps
255,-
 
Kjøp
318,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POI-2012
LEVELONE POI-2012
Varenr.: POI-2012
Produkt: POE
273,-
 
Kjøp
341,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Switch 5x GE GEU-0523 Metall
LEVELONE Switch 5x GE GEU-0523 Metall
Varenr.: GEU-0523
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
285,-
 
Kjøp
356,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE L1 WUA-0605 N300/ N000/ USB2/ 11n
LEVELONE L1 WUA-0605 N300/ N000/ USB2/ 11n
Varenr.: 540619
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Adapter
286,-
 
Kjøp
357,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7313 Deckenmontage-S F-FEEDS
LEVELONE IPCam CAS-7313 Deckenmontage-S F-FEEDS
Varenr.: CAS-7313
Type: Montering
288,-
 
Kjøp
360,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Switch 5x GBit Unmanaged
LEVELONE Switch 5x GBit Unmanaged
Varenr.: GEU-0522
Produkt: Ethernet  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
292,-
 
Kjøp
365,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE ACC-3202
LEVELONE ACC-3202
Varenr.: ACC-3202
295,-
 
Kjøp
368,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 3.0m Combo kabel PS/ 2vusb/ VGA>VGA
LEVELONE 3.0m Combo kabel PS/ 2vusb/ VGA>VGA
Varenr.: ACC-2102
Type: Kabel  -  Verter: 0
309,-
 
Kjøp
386,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE USB-0402 Gigabit USB-C Network Adapter
LEVELONE USB-0402 Gigabit USB-C Network Adapter
Varenr.: 54003107
Type: Adapter  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Hvit, Sølv
321,-
 
Kjøp
401,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 5.0m Combo kabel ps/ 2vusb/ VGA>VGA
LEVELONE 5.0m Combo kabel ps/ 2vusb/ VGA>VGA
Varenr.: ACC-2103
Type: Kabel  -  Verter: 0
322,-
 
Kjøp
402,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POS-1002 POE SPLITTER
LEVELONE POS-1002 POE SPLITTER
Varenr.: POS-1002
Produkt: POE
326,-
 
Kjøp
407,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Adapter USB-C -> GBit-LAN + USB3.0-Hub
LEVELONE Adapter USB-C -> GBit-LAN + USB3.0-Hub
Varenr.: USB-0504
Porter: 4  -  Display porter: 0  -  HDMI porter: 0  -  Nettverk: 1
335,-
 
Kjøp
418,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE FE PoE-Injektor Adapter POI-3014 30.0W PoE
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-7339
LEVELONE CAS-7339
Varenr.: CAS-7339
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE GEU-0523 5-Port Gigabit Switch
LEVELONE GEU-0523 5-Port Gigabit Switch
Varenr.: 53016303
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
342,-
 
Kjøp
427,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-3105 BRACKET FOR ZOOM BOX CAMERAS ACCS
358,-
 
Kjøp
447,50  inkl. mva
På lager
LEVELONE Netzwerkadapter USB-C Gigabit F-FEEDS
LEVELONE Netzwerkadapter USB-C Gigabit F-FEEDS
Varenr.: USB-0402
Grensesnitt: USB-C  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber, Ethernet  -  Porter: 1
358,-
 
Kjøp
447,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE SFP-3001 1.25G TRANSCEIVER SX MM 500M DUPLEX LC
LEVELONE SFP-3001 1.25G TRANSCEIVER SX MM 500M DUPLEX LC
Varenr.: SFP-3001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
358,-
 
Kjøp
447,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
LEVELONE 155M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
Varenr.: SFP-1101
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
363,-
 
Kjøp
453,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SMF SFP TRANSCEIVER 20KM 1310NM ACCS
LEVELONE 155M SMF SFP TRANSCEIVER 20KM 1310NM ACCS
Varenr.: SFP-1311
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
371,-
 
Kjøp
463,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE GEU-0821
LEVELONE GEU-0821
Varenr.: GEU-0821
Produkt: Håndtert  -  Porter: 8
372,-
 
Kjøp
465,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 125M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 850NM, -20 TO 85C                IN ACCS
LEVELONE 125M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 850NM, -20 TO 85C IN ACCS
Varenr.: SFP-2100
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
375,-
 
Kjøp
468,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE USB-0504 Gigabit USB-C Network Adapter
LEVELONE USB-0504 Gigabit USB-C Network Adapter
Varenr.: 54003207301
Porter: 3  -  Display porter: 0  -  HDMI porter: 0  -  Nettverk: 1
375,-
 
Kjøp
468,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Netzwerkadapter USB-Hub 3-Port F-FEEDS
LEVELONE Netzwerkadapter USB-Hub 3-Port F-FEEDS
Varenr.: USB-0503
Porter: 3  -  Display porter: 0  -  HDMI porter: 0  -  Nettverk: 1
378,-
 
Kjøp
472,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
LEVELONE 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
Varenr.: SFP-3111
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
382,-
 
Kjøp
477,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE USB-0503 V4
LEVELONE USB-0503 V4
Varenr.: 54003007401
Grensesnitt: USB  -  Media: Ethernet  -  Porter: 1
383,-
 
Kjøp
478,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 125M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM, -40 TO 85C               IN ACCS
LEVELONE 125M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM, -40 TO 85C IN ACCS
Varenr.: SFP-2200
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
386,-
 
Kjøp
482,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Transceiver LevelOne SFP / Sin
LEVELONE Transceiver LevelOne SFP / Sin
Varenr.: SFP-3211
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
392,-
 
Kjøp
490,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE WL Antenne ass cable LevelOne
LEVELONE WL Antenne ass cable LevelOne
Varenr.: ANC-4160
Type: Antenne  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Sort  -  Lengde: 6m
393,-
 
Kjøp
491,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-7332
LEVELONE CAS-7332
Varenr.: CAS-7332
396,-
 
Kjøp
495,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Network Transceiver Module
411,-
 
Kjøp
513,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-7331
LEVELONE CAS-7331
Varenr.: CAS-7331
Type: Montering
412,-
 
Kjøp
515,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 5PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
LEVELONE 5PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
Varenr.: GSW-0507
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
412,-
 
Kjøp
515,-  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE RJ45 to SC Fast Ethernet
LEVELONE RJ45 to SC Fast Ethernet
Varenr.: FVT-1101
Produkt: Mediekonverterere
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Media Konverter FVT-1102 RJ45>SC SM 2km - Converter - Converter
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE ACC-3203
LEVELONE ACC-3203
Varenr.: ACC-3203
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM 1310NM, -40 TO 85C               IN ACCS
LEVELONE 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM 1310NM, -40 TO 85C IN ACCS
Varenr.: SFP-4210
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
418,-
 
Kjøp
522,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SINGLE-MODE BIDI SFP 20KM TX/RX OVER 1550/ 1310NM ACCS
LEVELONE 155M SINGLE-MODE BIDI SFP 20KM TX/RX OVER 1550/ 1310NM ACCS
Varenr.: SFP-7331
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
418,-
 
Kjøp
522,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 550M 850NM, -20 TO 85C                IN ACCS
LEVELONE 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 550M 850NM, -20 TO 85C IN ACCS
Varenr.: SFP-4200
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
421,-
 
Kjøp
526,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE WALL MOUNT KIT FOR FCS-3084/ 3086/ 3087 ACCS
426,-
 
Kjøp
532,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1310/ R1550NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1310/ R1550NM ACCS
Varenr.: SFP-9221
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
429,-
 
Kjøp
536,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Abzweigdose f‹¨«r Au‹¨«enkamer F-FEEDS
Viser 1-60 av 601 produkter 1 2 3 4 5 ... 11 Neste