Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

ICT Katalog

Søk
Viser 1-60 av 186 produkter 1 2 3 4 Neste
= På lager
= Ikke på lager
209,-
 
Kjøp
261,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP, 100Mbps, LC, SM
ICT SFP, 100Mbps, LC, SM
Varenr.: MO-MFB-TF20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
226,-
 
Kjøp
282,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP, 10/ 100/ 1000Mbps Multimode
ICT SFP, 10/ 100/ 1000Mbps Multimode
Varenr.: MO-SFP-16
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
233,-
 
Kjøp
291,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 100Mbps. 100Base-FX,  LC
ICT SFP 100Mbps. 100Base-FX, LC
Varenr.: MO-MFB-F20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
246,-
 
Kjøp
307,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
Varenr.: MO-MGB-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
261,-
 
Kjøp
326,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1000BASE-SX SFP, JD118B
ICT 1000BASE-SX SFP, JD118B
Varenr.: MO-MS100200D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
262,-
 
Kjøp
327,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 1G MM 850nm 550m
ICT SFP 1G MM 850nm 550m
Varenr.: MO-UF-MM-1G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
273,-
 
Kjøp
341,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+, 10Gb/s, Twinax
ICT SFP+, 10Gb/s, Twinax
Varenr.: MO-EX-SFP-10GE-DAC-05M
276,-
 
Kjøp
345,-  inkl. mva
På lager
ICT SFP+ DAC Cable, 10 Gbps 0.5m
ICT SFP+ DAC Cable, 10 Gbps 0.5m
Varenr.: MO-UC-DAC-SFP+
283,-
 
Kjøp
353,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1000Base-SX port
ICT 1000Base-SX port
Varenr.: MO-DEM312GT2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
283,-
 
Kjøp
353,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
Varenr.: MO-M-SFP-LX-LC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
302,-
 
Kjøp
377,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, MM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, MM
Varenr.: MO-AA1419048-E6
302,-
 
Kjøp
377,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1000BASE-SX SFP,
ICT 1000BASE-SX SFP,
Varenr.: MO-AFBR-5710PZ
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
302,-
 
Kjøp
377,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1000 BASE-SX SFP 850nm
ICT 1000 BASE-SX SFP 850nm
Varenr.: MO-ENTE0006
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
302,-
 
Kjøp
377,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT Small Form Factor
ICT Small Form Factor
Varenr.: MO-E-SPF-S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
302,-
 
Kjøp
377,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 1.25 Gbps Module, 550m, LC
ICT SFP 1.25 Gbps Module, 550m, LC
Varenr.: MO-DN81000
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
321,-
 
Kjøp
401,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 155M BX-D Tx1550/ Rx1310nm
ICT SFP 155M BX-D Tx1550/ Rx1310nm
Varenr.: MO-SFP-FE-BX-D-G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
321,-
 
Kjøp
401,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 155M BX-U Tx1310/ Rx1550nm
ICT SFP 155M BX-U Tx1310/ Rx1550nm
Varenr.: MO-SFP-FE-BX-U-G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
323,-
 
Kjøp
403,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP, 1.25Gb/s, LH
ICT SFP, 1.25Gb/s, LH
Varenr.: MO-G-31123CDL10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 1.25Gb/s 1310nm 10km SM,
ICT SFP 1.25Gb/s 1310nm 10km SM,
Varenr.: MO-FTLF1318P3BTL
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 1.25Gb/s BX-U
ICT SFP 1.25Gb/s BX-U
Varenr.: MO-MGB-LA43-10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
Varenr.: MO-DN-81001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT Small Form Factor
ICT Small Form Factor
Varenr.: MO-E-SPF-L
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
Varenr.: MO-S-31DLC20D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1.25Gb/s, SFP+, LC SMF
ICT 1.25Gb/s, SFP+, LC SMF
Varenr.: MO-SFP-LX-20-D
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP, 1.25Gb/s, LH
ICT SFP, 1.25Gb/s, LH
Varenr.: MO- SFP-1GLXLC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP Transceiver,  1000Base LX
ICT SFP Transceiver, 1000Base LX
Varenr.: MO-AT10006-ID-R
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
353,-
 
Kjøp
441,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ 10G SR 850nm 300m, LC
356,-
 
Kjøp
445,-  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ USR 10G 850nm 100m ,
ICT SFP+ USR 10G 850nm 100m ,
Varenr.: MO-02310MNW
363,-
 
Kjøp
453,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
Varenr.: MO-C-S85123-3ILM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
369,-
 
Kjøp
461,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+, 10Gb/s, LC, MM
ICT SFP+, 10Gb/s, LC, MM
Varenr.: MO-G-SFP-10G-SR
378,-
 
Kjøp
472,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT Fibre module for T8604 Mini-
ICT Fibre module for T8604 Mini-
Varenr.: MO-FAD-LCFC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
378,-
 
Kjøp
472,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 100 BASE-FX SFP, LC/ 2KM
ICT 100 BASE-FX SFP, LC/ 2KM
Varenr.: MO-SFP2226HP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
378,-
 
Kjøp
472,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 1.25Gb/s 850nm MM
ICT SFP 1.25Gb/s 850nm MM
Varenr.: MO-GLC-SX-MM-2K
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
378,-
 
Kjøp
472,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 100 BASE-FX SFP, LC/ 2km
ICT 100 BASE-FX SFP, LC/ 2km
Varenr.: MO-SFP2225HP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
381,-
 
Kjøp
476,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ 10G MM 850nm 300m
ICT SFP+ 10G MM 850nm 300m
Varenr.: MO-UF-MM-10G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
395,-
 
Kjøp
493,75  inkl. mva
På lager
ICT 10GBASE-SR
ICT 10GBASE-SR
Varenr.: MO-407-BBOU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
399,-
 
Kjøp
498,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, non-coded
412,-
 
Kjøp
515,-  inkl. mva
På lager
ICT SFP 100M FX 1310nm
ICT SFP 100M FX 1310nm
Varenr.: MO-J9054C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 10GBASE-SR MMF
ICT 10GBASE-SR MMF
Varenr.: MO-10G-SFPP-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ SR 10Gb/s 850nm, 300m
ICT SFP+ SR 10Gb/s 850nm, 300m
Varenr.: MO-A-SFP-10G-SR
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT N X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m
ICT N X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m
Varenr.: MO-JD095C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 10GBASE-SR
ICT 10GBASE-SR
Varenr.: MO-FG-TRAN-SFP+SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 10GBASE-SR
ICT 10GBASE-SR
Varenr.: MO-DEM-431XT-DD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
415,-
 
Kjøp
518,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 10GBASE-SR
ICT 10GBASE-SR
Varenr.: MO-0231A0A6
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
429,-
 
Kjøp
536,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ to SFP+ 10Gb/s, DAC Cable
ICT SFP+ to SFP+ 10Gb/s, DAC Cable
Varenr.: MO-D-SFP-10G-DAC-3M
431,-
 
Kjøp
538,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1Gb Ethernet SFP 1000BASE-T
ICT 1Gb Ethernet SFP 1000BASE-T
Varenr.: MO-SFP2153BN
452,-
 
Kjøp
565,-  inkl. mva
På lager
ICT SFP+, 10Gb/s, Twinax
ICT SFP+, 10Gb/s, Twinax
Varenr.: MO-SSC010JD096B
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 1,2m
453,-
 
Kjøp
566,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ 8G 850nm 150nm FC 150m
ICT SFP+ 8G 850nm 150nm FC 150m
Varenr.: MO-AJ716B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
453,-
 
Kjøp
566,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ DAC 10G 3M
ICT SFP+ DAC 10G 3M
Varenr.: MO-332-1368
453,-
 
Kjøp
566,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 10GBASE-SR
ICT 10GBASE-SR
Varenr.: MO-E10GSFPSR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
453,-
 
Kjøp
566,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 10GBASE-SR,  850nm, MMF, 300m
ICT 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m
Varenr.: MO-SFP+2199D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
462,-
 
Kjøp
577,50  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 155Mb/s, Bidi, Tx1310/
ICT SFP 155Mb/s, Bidi, Tx1310/
Varenr.: MO-SFP-1310/1550NMLC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
463,-
 
Kjøp
578,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ to SFP+ 10Gb/s, DAC Cable
ICT SFP+ to SFP+ 10Gb/s, DAC Cable
Varenr.: MO-B-SFP-10G-DAC-1M
472,-
 
Kjøp
590,-  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 1000M Copper RJ45
ICT SFP 1000M Copper RJ45
Varenr.: MO- F5-UPG-SFPC-R
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
491,-
 
Kjøp
613,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
Varenr.: MO-Z-SFP-1G-BX-SC-U
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
491,-
 
Kjøp
613,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
Varenr.: MO-Z-SFP-1G-BX-U
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
503,-
 
Kjøp
628,75  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 3m, non-coded
558,-
 
Kjøp
697,50  inkl. mva
På lager
ICT SFP 1G Copper RJ45 100m
ICT SFP 1G Copper RJ45 100m
Varenr.: MO-UF-RJ45-1G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
565,-
 
Kjøp
706,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT 10/ 100/ 1000Base-T
ICT 10/ 100/ 1000Base-T
Varenr.: MO-AGM734
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
565,-
 
Kjøp
706,25  inkl. mva
Ikke på lager
ICT SFP 622m, 1310nm, 15km
ICT SFP 622m, 1310nm, 15km
Varenr.: MO-A-OM622A182
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-60 av 186 produkter 1 2 3 4 Neste