Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

EQUIP Katalog

Søk
Viser 1-60 av 77 produkter 1 2 Neste
= På lager
= Ikke på lager
13,77
 
Kjøp
17,21  inkl. mva
På lager
EQUIP USB KABEL 3.0MTR A->B ZWART
EQUIP USB KABEL 3.0MTR A->B ZWART
Varenr.: CABLE-141/3HS
Type: Kabel
14,79
 
Kjøp
18,49  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Universal mont. underlag t 125722/ 32/ 65 Overflade monterings underdel ral1013
14,79
 
Kjøp
18,49  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
Varenr.: 156146007
Produkt: Kabelkomponenter
15,99
 
Kjøp
19,99  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
Varenr.: 14708107
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm  -  Lengde: 2,5M
15,99
 
Kjøp
19,99  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
Varenr.: 14708207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm  -  Lengde: 2M
15,99
 
Kjøp
19,99  inkl. mva
På lager
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
Varenr.: 14709207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 2 x RCA  -  Lengde: 2,5M
18,39
 
Kjøp
22,99  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2 CABLE A-A 1.8M M/M BLACK . CABL
EQUIP USB 2 CABLE A-A 1.8M M/M BLACK . CABL
Varenr.: 128870
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 1,8M
21,-
 
Kjøp
26,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 1,8 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 1,8 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
Varenr.: 128750
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 1,8M
21,-
 
Kjøp
26,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
Varenr.: 156152007
Type: Adaptere / tilbehør
22,-
 
Kjøp
27,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent,  dobbelsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent, dobbelsk‘rmet
Varenr.: 128651
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Lengde: 3M
22,-
 
Kjøp
27,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
Varenr.: 156151007
Type: Adaptere / tilbehør
26,-
 
Kjøp
32,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
Varenr.: 128751
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 3M
27,-
 
Kjøp
33,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2 EXTENS CBL A-A 5M M/F BLK . CABL
EQUIP USB 2 EXTENS CBL A-A 5M M/F BLK . CABL
Varenr.: 128852
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 5M
27,-
 
Kjøp
33,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
Varenr.: 118945
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: DVI-A  -  Kontakt 2: VGA
34,-
 
Kjøp
42,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 4,5 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 4,5 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
Varenr.: 128752
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 5M
36,-
 
Kjøp
45,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1M
37,-
 
Kjøp
46,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888407
Type: USB  -  Kontakt 1: Micro-USB B  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1M
37,-
 
Kjøp
46,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP NWKSch 19 equip Kabelmanagemen
EQUIP NWKSch 19 equip Kabelmanagemen
Varenr.: 327311
Type: Rack / Tilbehør
37,-
 
Kjøp
46,25  inkl. mva
På lager
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888207
Type: USB  -  Kontakt 1: USB B  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1M
37,-
 
Kjøp
46,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6  ge
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6 ge
Varenr.: 121169
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
44,-
 
Kjøp
55,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
Varenr.: 128292
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Lengde: 1,8M
45,-
 
Kjøp
56,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3 EXTENSION A-A M/F 2M BLK . CABL
EQUIP USB 3 EXTENSION A-A M/F 2M BLK . CABL
Varenr.: 128398
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 2M
45,-
 
Kjøp
56,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
Varenr.: 12888307
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1M
49,-
 
Kjøp
61,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12834107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1M
55,-
 
Kjøp
68,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
Varenr.: 127603
Produkt: Kabelkomponenter
61,-
 
Kjøp
76,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP V‘rkt›j Afisoler universal
EQUIP V‘rkt›j Afisoler universal
Varenr.: 129102
Type: Verktøy
72,-
 
Kjøp
90,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
Varenr.: 25224307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Lengde: 3M  -  Farge: Turquoise
79,-
 
Kjøp
98,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Netv‘rks udtag C5 8/8, Signalhvid  Retail, back box, equip, overfl. mont.
85,-
 
Kjøp
106,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
Varenr.: 25224507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Lengde: 5M  -  Farge: Turquoise
115,-
 
Kjøp
143,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
Varenr.: 133336
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 5M
127,-
 
Kjøp
158,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
Varenr.: 133310
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 10M
145,-
 
Kjøp
181,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP HDMI video switch 3 port
EQUIP HDMI video switch 3 port
Varenr.: 332703
Type: Videobryter / splitter
151,-
 
Kjøp
188,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP PWR STRIP 9BAY CEE7/4 W/1.8M CBL BLK (19IN) CABL
163,-
 
Kjøp
203,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Crimpv‘rkt›j RJ11/ 12/ 45  modular m. afisolering- og afklipningsindretning
189,-
 
Kjøp
236,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
Varenr.: 11903607
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: HDMI  -  Kontakt 2: VGA
193,-
 
Kjøp
241,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel  8Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 8Port RJ45,
Varenr.: 227308
Produkt: Patch Panel
201,-
 
Kjøp
251,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP PWR STRIP 8BAY CEE7/4 W/SWITCH 1.8M CBL ALUMINIUM 19IN CABL
201,-
 
Kjøp
251,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP PWR STRIP 9BAY CEE7/4 W/1.8M CBL ALUMINIUM (19IN) CABL
225,-
 
Kjøp
281,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Værktøjskuffert til utp og telefon kabel
237,-
 
Kjøp
296,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
Varenr.: 133311
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 15M
318,-
 
Kjøp
397,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
Varenr.: 40145507
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 100M  -  Farge: Grå
347,-
 
Kjøp
433,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact,  black
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact, black
Varenr.: 332521
USB porter: 0  -  Display porter: 0  -  HDMI porter: 0  -  Nettverk: 0
347,-
 
Kjøp
433,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Tester LAN, USB, RJ11, RJ12, RJ45 Med remote unit
353,-
 
Kjøp
441,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP PatchPanel Cat.6 12 Port equip
EQUIP PatchPanel Cat.6 12 Port equip
Varenr.: 208014
Produkt: Patch Panel
419,-
 
Kjøp
523,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Kabelmanagement Panel 19li
EQUIP Kabelmanagement Panel 19li
Varenr.: 327312
Type: Rack / Tilbehør
441,-
 
Kjøp
551,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
Varenr.: 40143307
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 100M  -  Farge: Grå
491,-
 
Kjøp
613,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP POE PASSIVE PATCH PANEL 16 PORTS BLK 1U W/O PWR SUPPLY CABL
526,-
 
Kjøp
657,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
Varenr.: 40145407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 305M  -  Farge: Grå
551,-
 
Kjøp
688,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
Varenr.: 326416
Produkt: Patch Panel
551,-
 
Kjøp
688,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
Varenr.: 326316
Produkt: Patch Panel
558,-
 
Kjøp
697,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Tang Crimp Profi RJ11/ 12/ 45
EQUIP Tang Crimp Profi RJ11/ 12/ 45
Varenr.: 129404
Type: Verktøy
576,-
 
Kjøp
720,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
Varenr.: 40242407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 100M  -  Farge: Grå
709,-
 
Kjøp
886,25  inkl. mva
På lager
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
Varenr.: 326424
Produkt: Patch Panel
719,-
 
Kjøp
898,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25556307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Lengde: 3M  -  Farge: Cyan
731,-
 
Kjøp
913,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
Varenr.: 326324
Produkt: Patch Panel
760,-
 
Kjøp
950,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25557307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Lengde: 3M  -  Farge: Cyan
839,-
 
Kjøp
1 048,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.6 LSOH SOLID COPPER F-FEEDS2
EQUIP CAT.6 LSOH SOLID COPPER F-FEEDS2
Varenr.: 40148507
Type: Cat6  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 100M  -  Farge: White
851,-
 
Kjøp
1 063,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
Varenr.: 25556507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Lengde: 5M  -  Farge: Cyan
851,-
 
Kjøp
1 063,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C F-FEEDS2
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C F-FEEDS2
Varenr.: 25558307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MPO/MTP  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 3M  -  Farge: Vannfilter
869,-
 
Kjøp
1 086,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
Varenr.: 25557507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Lengde: 5M  -  Farge: Cyan
Viser 1-60 av 77 produkter 1 2 Neste