Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

EQUIP Katalog

Søk
Viser 1-60 av 69 produkter 1 2 Neste
= På lager
= Ikke på lager
20,-
 
Kjøp
25,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
Varenr.: 14708107
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2,5m
23,-
 
Kjøp
28,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
Varenr.: 14709207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 2 x RCA  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2,5m
23,-
 
Kjøp
28,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Universal mont. underlag t 125722/ 32/ 65 Overflade monterings underdel ral1013
23,-
 
Kjøp
28,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
Varenr.: 14708207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2m
26,-
 
Kjøp
32,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2 CABLE A-A 1.8M M/M BLACK . CABL
EQUIP USB 2 CABLE A-A 1.8M M/M BLACK . CABL
Varenr.: 128870
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1,8m
26,-
 
Kjøp
32,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
Varenr.: 156152007
Type: Adaptere / tilbehør
29,-
 
Kjøp
36,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent,  dobbelsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent, dobbelsk‘rmet
Varenr.: 128651
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Farge: Sølv  -  Lengde: 3m
32,-
 
Kjøp
40,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
Varenr.: 128751
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sølv  -  Lengde: 3m
35,-
 
Kjøp
43,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
Varenr.: 118945
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: DVI-A  -  Kontakt 2: VGA  -  Farge: Beige
38,-
 
Kjøp
47,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2 EXTENS CBL A-A 5M M/F BLK . CABL
EQUIP USB 2 EXTENS CBL A-A 5M M/F BLK . CABL
Varenr.: 128852
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sort  -  Lengde: 5m
43,-
 
Kjøp
53,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
46,-
 
Kjøp
57,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
Varenr.: 12888307
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
46,-
 
Kjøp
57,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888207
Type: USB  -  Kontakt 1: USB B  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
46,-
 
Kjøp
57,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888407
Type: USB  -  Kontakt 1: Micro-USB B  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
55,-
 
Kjøp
68,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3 EXTENSION A-A M/F 2M BLK . CABL
EQUIP USB 3 EXTENSION A-A M/F 2M BLK . CABL
Varenr.: 128398
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2m
55,-
 
Kjøp
68,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6  ge
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6 ge
Varenr.: 121169
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
58,-
 
Kjøp
72,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
Varenr.: 128292
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Farge: Blå  -  Lengde: 1,8m
60,-
 
Kjøp
75,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12834107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
64,-
 
Kjøp
80,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP NWKSch 19 equip Kabelmanagemen
EQUIP NWKSch 19 equip Kabelmanagemen
Varenr.: 327311
Type: Rack / Tilbehør  -  Brand Compatibility: Alle merker
66,-
 
Kjøp
82,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Kabelmanagement Panel 19li
EQUIP Kabelmanagement Panel 19li
Varenr.: 327312
Type: Rack / Tilbehør  -  Brand Compatibility: Alle merker
69,-
 
Kjøp
86,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
Varenr.: 127603
Produkt: Kabelkomponenter
89,-
 
Kjøp
111,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP V‘rkt›j Afisoler universal
EQUIP V‘rkt›j Afisoler universal
Varenr.: 129102
Type: Verktøy
115,-
 
Kjøp
143,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
Varenr.: 25224307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
118,-
 
Kjøp
147,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Netv‘rks udtag C5 8/8, Signalhvid  Retail, back box, equip, overfl. mont.
135,-
 
Kjøp
168,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
Varenr.: 156146007
Produkt: Kabelkomponenter
146,-
 
Kjøp
182,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
Varenr.: 25224507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 5m
152,-
 
Kjøp
190,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
Varenr.: 133310
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sort  -  Lengde: 10m
152,-
 
Kjøp
190,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
Varenr.: 133336
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sort  -  Lengde: 5m
158,-
 
Kjøp
197,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
Varenr.: 11903607
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: VGA (D-Sub)  -  Kontakt 2: HDMI Type A (Standard), VGA  -  Farge: Sort
169,-
 
Kjøp
211,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB STEREO HEADSET RED MIC F-FEEDS2
184,-
 
Kjøp
230,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP HDMI video switch 3 port
EQUIP HDMI video switch 3 port
Varenr.: 332703
Type: Videobryter / splitter
226,-
 
Kjøp
282,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP PWR STRIP 9BAY CEE7/4 W/1.8M CBL BLK (19IN) CABL
229,-
 
Kjøp
286,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Crimpv‘rkt›j RJ11/ 12/ 45  modular m. afisolering- og afklipningsindretning
246,-
 
Kjøp
307,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Værktøjskuffert til utp og telefon kabel
261,-
 
Kjøp
326,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
Varenr.: 156151007
Type: Adaptere / tilbehør
278,-
 
Kjøp
347,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel  8Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 8Port RJ45,
Varenr.: 227308
Produkt: Patch Panel
295,-
 
Kjøp
368,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
Varenr.: 133311
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sort  -  Lengde: 15m
432,-
 
Kjøp
540,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP PatchPanel Cat.6 12 Port equip
EQUIP PatchPanel Cat.6 12 Port equip
Varenr.: 208014
Produkt: Patch Panel
509,-
 
Kjøp
636,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact,  black
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact, black
Varenr.: 332521
Porter: 0  -  Display porter: 0  -  HDMI porter: 0  -  Nettverk: 0
521,-
 
Kjøp
651,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 1M F-FEEDS2
603,-
 
Kjøp
753,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 3M F-FEEDS2
798,-
 
Kjøp
997,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
Varenr.: 326416
Produkt: Patch Panel
838,-
 
Kjøp
1 047,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
Varenr.: 326316
Produkt: Patch Panel
998,-
 
Kjøp
1 247,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25557307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 3m
1 003,-
 
Kjøp
1 253,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
Varenr.: 326424
Produkt: Patch Panel
1 015,-
 
Kjøp
1 268,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25556307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 3m
1 032,-
 
Kjøp
1 290,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
Varenr.: 326324
Produkt: Patch Panel
1 038,-
 
Kjøp
1 297,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
Varenr.: 40145407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 305m
1 065,-
 
Kjøp
1 331,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25555307
Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: MTP  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 3m
1 112,-
 
Kjøp
1 390,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C F-FEEDS2
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C F-FEEDS2
Varenr.: 25558307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MPO/MTP  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Vannfilter  -  Lengde: 3m
1 135,-
 
Kjøp
1 418,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
Varenr.: 25557507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 5m
1 161,-
 
Kjøp
1 451,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
Varenr.: 25556507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 5m
1 249,-
 
Kjøp
1 561,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
Varenr.: 40242407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 100m
1 258,-
 
Kjøp
1 572,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
Varenr.: 25557407
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 7m
1 266,-
 
Kjøp
1 582,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
Varenr.: 25556407
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 7m
1 301,-
 
Kjøp
1 626,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP PWR SUPPLY F/PASSIVE POE PANEL 48V-160W CPNT
1 435,-
 
Kjøp
1 793,75  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 10M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 10M F-FEEDS2
Varenr.: 25557607
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 10m
1 446,-
 
Kjøp
1 807,50  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.6 U/UTP LSOH 305M F-FEEDS2
EQUIP CAT.6 U/UTP LSOH 305M F-FEEDS2
Varenr.: 40146807
Type: Cat6  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 305m
1 513,-
 
Kjøp
1 891,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 10M F-FEEDS2
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 10M F-FEEDS2
Varenr.: 25555607
Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: MTP  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 10m
1 729,-
 
Kjøp
2 161,25  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/MTP OM4 F/F 5M
EQUIP MTP/MTP OM4 F/F 5M
Varenr.: 25555507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: MTP  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 5m
Viser 1-60 av 69 produkter 1 2 Neste