Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

DIGITUS Katalog

Søk
Viser 1-60 av 134 produkter 1 2 3 Neste
= På lager
= Ikke på lager
8,57
 
Kjøp
10,71  inkl. mva
På lager
DIGITUS Patchkabel RJ45 U/UTP Cat5e 0.50m blau Hebelschutz
DIGITUS Patchkabel RJ45 U/UTP Cat5e 0.50m blau Hebelschutz
Varenr.: DK-1511-005/B
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Blå  -  Lengde: 0,5m
15,71
 
Kjøp
19,64  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS CAT 5E KEYSTONE JACK UNSHIELDED RJ45 TO LSA TOOL FREE CONNECTION ACCS
17,14
 
Kjøp
21,43  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLERIGE MULTIMODE CABL
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLERIGE MULTIMODE CABL
Varenr.: DN-96008-1
Type: Adapter  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
17,14
 
Kjøp
21,43  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR CABL
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR CABL
Varenr.: DN-96007-1
Type: Adapter  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
36,-
 
Kjøp
45,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Blindabdeckplatte 19
DIGITUS Blindabdeckplatte 19
Varenr.: DN-19 BPN-01-SW
Type: Rack / Tilbehør
49,-
 
Kjøp
61,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS 1U BLANK PANEL SNAP-IN BLACK ACCS
DIGITUS 1U BLANK PANEL SNAP-IN BLACK ACCS
Varenr.: DN-97651
Type: Rack / Tilbehør
58,-
 
Kjøp
72,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Pro PoE Tester Mid-span End-span and 4pair Factory Sealed
62,-
 
Kjøp
77,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
Varenr.: DN-70100
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
69,-
 
Kjøp
86,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS KVM-Kabel D-Sub15 -> 2xPS/ 2+USB+D-Sub15 St/St 1.80m
DIGITUS KVM-Kabel D-Sub15 -> 2xPS/ 2+USB+D-Sub15 St/St 1.80m
Varenr.: DS-19231
Type: Kabel  -  Verter: 0
74,-
 
Kjøp
92,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Abdeckplatte 2HE Blindabdeckung,  schwarz
DIGITUS Abdeckplatte 2HE Blindabdeckung, schwarz
Varenr.: DN-19 BPN-02 SW
Type: Rack / Tilbehør
93,-
 
Kjøp
116,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS RS232 to RS485 Adapter.
DIGITUS RS232 to RS485 Adapter.
Varenr.: DA-70161
Type: Adapter  -  Kontakt 1: RS232
108,-
 
Kjøp
135,-  inkl. mva
På lager
DIGITUS Mobile Laptop Stand. 5 Adjustable Pos. Factory Sealed
113,-
 
Kjøp
141,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS DISPLAYPORT ADAPTER CABLE 0.15M MINI DP - DVI (24+5) CABL
DIGITUS DISPLAYPORT ADAPTER CABLE 0.15M MINI DP - DVI (24+5) CABL
Varenr.: DK-340406-001-W
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: Mini DisplayPort  -  Kontakt 2: DVI-I  -  Lengde: 0,15m
128,-
 
Kjøp
160,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS 24x ST/SX. 24x FC/SX adapter plate for DN-96800M G Factory Sealed
128,-
 
Kjøp
160,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS 24x LC/DX. 24x E2000/SX. 24x SC/X vertical adapter Factory Sealed
133,-
 
Kjøp
166,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Kabelbrstenleiste 1HE ™ffnung F-FEEDS
DIGITUS Kabelbrstenleiste 1HE ™ffnung F-FEEDS
Varenr.: DN-97660
Type: Rack / Tilbehør
140,-
 
Kjøp
175,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS KVM-Kabel D-Sub15 -> PS/ 2+USB+D-Sub15 St/St 3.00m
DIGITUS KVM-Kabel D-Sub15 -> PS/ 2+USB+D-Sub15 St/St 3.00m
Varenr.: AK 82002
Type: Kabel  -  Verter: 0
152,-
 
Kjøp
190,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS 4U BLANK PANEL GREY . RACK
DIGITUS 4U BLANK PANEL GREY . RACK
Varenr.: DN-19 BPN-04
Produkt: Diverse
159,-
 
Kjøp
198,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Antennenfuß WLAN 0,75m
DIGITUS Antennenfuß WLAN 0,75m
Varenr.: DN-70106
Produkt: Antennetilbehør
159,-
 
Kjøp
198,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Hylle for 10" veggskap, grå, 15 cm. dyp Skruer er inkludert
160,-
 
Kjøp
200,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS 48x SC/DX vertical adapter plate for DN-96800L Gre Factory Sealed
165,-
 
Kjøp
206,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Funkmaus Ergonomisches vert F-FEEDS
168,-
 
Kjøp
210,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
Varenr.: DN-70105
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
172,-
 
Kjøp
215,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS WIRELESS LAN USB 2.0 ADAPTER USB ANTENNA WRLS
DIGITUS WIRELESS LAN USB 2.0 ADAPTER USB ANTENNA WRLS
Varenr.: DN-70543
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Adapter
199,-
 
Kjøp
248,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS DN-70560 M150/ M433/ USB2/ 11nac
DIGITUS DN-70560 M150/ M433/ USB2/ 11nac
Varenr.: DN-70560
Hastighet: 433Mbps  -  Type: Adapter
218,-
 
Kjøp
272,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cable 0.5m AWG 30 Cisco Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cable 0.5m AWG 30 Cisco Factory Sealed
Varenr.: DN-81220
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 0,5m
226,-
 
Kjøp
282,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 1m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 1m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
Varenr.: DN-81221
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 1m
236,-
 
Kjøp
295,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 2m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 2m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
Varenr.: DN-81222
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 2m
238,-
 
Kjøp
297,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBPS 2KM                              IN ACCS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBPS 2KM IN ACCS
Varenr.: DN-81101
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
239,-
 
Kjøp
298,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE
Varenr.: DN-81001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
239,-
 
Kjøp
298,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM          IN ACCS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM IN ACCS
Varenr.: DN-81000
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
249,-
 
Kjøp
311,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS COLORED PIGTAILS 2M SC OS2 09/125 SIMPLEX CABL
DIGITUS COLORED PIGTAILS 2M SC OS2 09/125 SIMPLEX CABL
Varenr.: DK-29221-02
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 2m
265,-
 
Kjøp
331,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS SHELVES FOR NETWORK CABINETS 250X44MM RACK
DIGITUS SHELVES FOR NETWORK CABINETS 250X44MM RACK
Varenr.: DN-97609
Type: Rack / Tilbehør
266,-
 
Kjøp
332,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS USB2.0 Telefonhörer
DIGITUS USB2.0 Telefonhörer
Varenr.: DA-70772
Type: Annet
286,-
 
Kjøp
357,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Shelf DIGITUS (19")  1HE black
DIGITUS Shelf DIGITUS (19") 1HE black
Varenr.: DN-19 TRAY-1-400-SW
Type: Rack / Tilbehør
296,-
 
Kjøp
370,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS WIRELESS-11N REPEATER 2X 10/100 MBPS LAN PORTS 2.4 GHZ IN WRLS
DIGITUS WIRELESS-11N REPEATER 2X 10/100 MBPS LAN PORTS 2.4 GHZ IN WRLS
Varenr.: DN-70182
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Extender
298,-
 
Kjøp
372,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 3m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 3m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
Varenr.: DN-81223
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 3m
299,-
 
Kjøp
373,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Digitus Pro Gigabit PoE Injector. 802.3af 10/100/1 Factory Sealed
329,-
 
Kjøp
411,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS SHELVE FOR NETWORK & SERVER CABINETS ACCS
DIGITUS SHELVE FOR NETWORK & SERVER CABINETS ACCS
Varenr.: DN-19 TRAY1-1000-ECB
Type: Rack / Tilbehør
331,-
 
Kjøp
413,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Mini KVM Switch 2-ports USB  *
DIGITUS Mini KVM Switch 2-ports USB *
Varenr.: DC OC12U
Type: KVM-bryter  -  Verter: 2
336,-
 
Kjøp
420,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Paper Shredder S5 without
DIGITUS Paper Shredder S5 without
Varenr.: DA-81604
Type: Kontormaskiner
338,-
 
Kjøp
422,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/SC, 20 KM ACCS
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/SC, 20 KM ACCS
Varenr.: DN-82021-1
Produkt: Mediekonverterere
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS INDUSTR MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 20KM            IN WRLS
DIGITUS INDUSTR MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 20KM IN WRLS
Varenr.: DN-81011
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
350,-
 
Kjøp
437,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS M Zub LCD-Wandhalter Digitus D
DIGITUS M Zub LCD-Wandhalter Digitus D
Varenr.: DA-90307
Type: Skjerm Montering
358,-
 
Kjøp
447,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Castor group for standard wall mounting cabinets b Factory Sealed
365,-
 
Kjøp
456,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/ST, 2 KM ACCS
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/ST, 2 KM ACCS
Varenr.: DN-82010-1
Produkt: Mediekonverterere
399,-
 
Kjøp
498,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Laufrollen Set für 19
DIGITUS Laufrollen Set für 19
Varenr.: DN-19 CASTOR
Type: Rack / Tilbehør
402,-
 
Kjøp
502,50  inkl. mva
På lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 5m AWG 24 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 5m AWG 24 Cisco 3Com Factory Sealed
Varenr.: DN-81224
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 5m
438,-
 
Kjøp
547,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/SC, 2 KM ACCS
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/SC, 2 KM ACCS
Varenr.: DN-82020-1
Produkt: Mediekonverterere
442,-
 
Kjøp
552,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS DS-45323 video splitter HDMI
452,-
 
Kjøp
565,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS FIREWIRE 800 PCIE CARD
DIGITUS FIREWIRE 800 PCIE CARD
Varenr.: DS-30203-2
Porter/kontakter: IEEE 1394/Firewire  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCI-E  -  Interne porter: Ja  -  RAID: Nei
462,-
 
Kjøp
577,50  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Paper Shredder S7 with CD/
DIGITUS Paper Shredder S7 with CD/
Varenr.: DA-81605
Type: Kontormaskiner
469,-
 
Kjøp
586,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS 10 Gigabit Ethernet PoE+
496,-
 
Kjøp
620,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS CAT 6, PATCH PANEL CLASS E, SHIELDED, 12 PORT CABL
DIGITUS CAT 6, PATCH PANEL CLASS E, SHIELDED, 12 PORT CABL
Varenr.: DN-91612S
Produkt: Patch Panel
515,-
 
Kjøp
643,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS FAST ETHERNET SWITCH N-WAY 16-PORT CPNT
DIGITUS FAST ETHERNET SWITCH N-WAY 16-PORT CPNT
Varenr.: DN-60011-1
Produkt: Ethernet  -  Porter: 16  -  Hastighet: 100Mbps
521,-
 
Kjøp
651,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 7m AWG 24 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 7m AWG 24 Cisco 3Com Factory Sealed
Varenr.: DN-81225
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 7m
524,-
 
Kjøp
655,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Paper Shredder X5 without
DIGITUS Paper Shredder X5 without
Varenr.: DA-81606
Type: Kontormaskiner
532,-
 
Kjøp
665,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT UP TO 300M RANGE                 IN ACCS
DIGITUS VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT UP TO 300M RANGE IN ACCS
Varenr.: DS-53450
Type: Forlengerenheten  -  Verter: 1
548,-
 
Kjøp
685,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Pro Fast Ethernet Multimode to Factory Sealed
DIGITUS Pro Fast Ethernet Multimode to Factory Sealed
Varenr.: DN-82024
Produkt: Mediekonverterere
583,-
 
Kjøp
728,75  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Wall Outlet Kit (FTTH) with  2 x  LC Duplex xx m   Factory Sealed
Viser 1-60 av 134 produkter 1 2 3 Neste