Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

ALLIED TELESYN Katalog

Søk
Viser 1-60 av 304 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste
= På lager
= Ikke på lager
313,-
 
Kjøp
391,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN QSFP+ direct attach copper cable 3m
ALLIED TELESYN QSFP+ direct attach copper cable 3m
Varenr.: AT-QSFP3CU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
375,-
 
Kjøp
468,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN QSFP+ direct attach copper cable 1m
ALLIED TELESYN QSFP+ direct attach copper cable 1m
Varenr.: AT-QSFP1CU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
426,-
 
Kjøp
532,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-18GP
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-18GP
Varenr.: AT-RKMT-J13
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 16  -  Hastighet: 0Mbps
451,-
 
Kjøp
563,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-10GP
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-10GP
Varenr.: AT-RKMT-J14
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
512,-
 
Kjøp
640,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 40G MTP cable for AT-QSFPSR,  1m
533,-
 
Kjøp
666,25  inkl. mva
Forventes på lager: 24.08.2018
ALLIED TELESYN AT-TRAY1 Wall mount. R-mount Tray for 1 Unit MC
539,-
 
Kjøp
673,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN AT-6102G 802.3af PoE Splitter (Gigabit Ethernet)
556,-
 
Kjøp
695,-  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-SPFX/ 2,  100FX (LC) SFP, 2 KM AT-SPFX/2
ALLIED TELESYN AT-SPFX/ 2, 100FX (LC) SFP, 2 KM AT-SPFX/2
Varenr.: ATSPFX/2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
602,-
 
Kjøp
752,50  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN WALL MOUNT KIT FORAT-GS910/ 5 F-FEEDS2
636,-
 
Kjøp
795,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN OMNI ANT 2.4DBI 2.4GHZ 5DBI 5GHZ N MALE 2 PCS CARTON BOX
679,-
 
Kjøp
848,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN SWITCH 16P 10/100MB
ALLIED TELESYN SWITCH 16P 10/100MB
Varenr.: AT-FS716L
Produkt: Ethernet  -  Porter: 16  -  Hastighet: 100Mbps
681,-
 
Kjøp
851,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable,  300M using High bandwidth MMF. Industrial Temp
685,-
 
Kjøp
856,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 100BaseFX,  2km 1310nm, Multi-mode Fiber
ALLIED TELESYN 100BaseFX, 2km 1310nm, Multi-mode Fiber
Varenr.: AT-SPFX/2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
708,-
 
Kjøp
885,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P EXT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P EXT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/5E-50
Produkt: Ethernet  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
719,-
 
Kjøp
898,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P EXT.PSU F-FEEDS2
725,-
 
Kjøp
906,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN Wall mountable and Rackmountable Tray for 4 Units of Media Converter
726,-
 
Kjøp
907,50  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN SWITCH 16 PORT 10/100TX
ALLIED TELESYN SWITCH 16 PORT 10/100TX
Varenr.: AT-FS716L-50
Produkt: Ethernet  -  Porter: 16  -  Hastighet: 3,2Gbps
729,-
 
Kjøp
911,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN AT-CV1000-20 1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCLUDING 1 EXTERNAL AC ACCS
739,-
 
Kjøp
923,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P INT.PSU F-FEEDS2
752,-
 
Kjøp
940,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 24 Port 10/100 Fast Ethernet Unmanaged Switch (ECO Switch)
ALLIED TELESYN 24 Port 10/100 Fast Ethernet Unmanaged Switch (ECO Switch)
Varenr.: AT-FS724L-50
Produkt: Ethernet  -  Porter: 24  -  Hastighet: 4,8Gbps
795,-
 
Kjøp
993,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX  500m 850nm
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
Varenr.: AT-SPSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
805,-
 
Kjøp
1 006,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN SWITCH 24P 10/100TX
ALLIED TELESYN SWITCH 24P 10/100TX
Varenr.: AT-FS724L
Produkt: Ethernet  -  Porter: 24  -  Hastighet: 100Mbps
831,-
 
Kjøp
1 038,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX SC F-FEEDS2
865,-
 
Kjøp
1 081,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/8-50
Produkt: Ethernet  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
865,-
 
Kjøp
1 081,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
928,-
 
Kjøp
1 160,-  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Ethernet MC
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Ethernet MC
Varenr.: ATMC101XL20
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
931,-
 
Kjøp
1 163,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-ST MULTI
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-ST MULTI
Varenr.: AT-MC101XL
Produkt: Mediekonverterere
935,-
 
Kjøp
1 168,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC102XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Ethernet MC
939,-
 
Kjøp
1 173,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC102XL-60
Produkt: Mediekonverterere
939,-
 
Kjøp
1 173,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC101XL-60
Produkt: Mediekonverterere
959,-
 
Kjøp
1 198,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
Varenr.: AT-MC102XL
Produkt: Mediekonverterere
1 001,-
 
Kjøp
1 251,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN 1 slot media converter rackmount chassis with internal AC power
1 055,-
 
Kjøp
1 318,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 40G MTP cable for AT-QSFPSR,  5m
1 058,-
 
Kjøp
1 322,50  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 1m Stacking cable for AT-STACKXG module
ALLIED TELESYN 1m Stacking cable for AT-STACKXG module
Varenr.: AT-STACKXG/1-00
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
1 061,-
 
Kjøp
1 326,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN ALLIED WALL MOUNT FOR MEDIACONVERTERS
1 068,-
 
Kjøp
1 335,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9 F-FEEDS
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9 F-FEEDS
Varenr.: AT-RKMT-J08
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
1 069,-
 
Kjøp
1 336,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN AT-MCR1-50 1 SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS ACCS
1 109,-
 
Kjøp
1 386,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 100BaseFX,  15km 1310nm, Single-mode Fiber
ALLIED TELESYN 100BaseFX, 15km 1310nm, Single-mode Fiber
Varenr.: AT-SPFX/15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 149,-
 
Kjøp
1 436,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN 8 port 10/100 unmanaged POE switch with 1 SFP uplink
ALLIED TELESYN 8 port 10/100 unmanaged POE switch with 1 SFP uplink
Varenr.: AT-FS708/POE-50
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Mbps
1 158,-
 
Kjøp
1 447,50  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable
1 158,-
 
Kjøp
1 447,50  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 WALL MOUNT F/ STANDARD SIZE MEDIA CONVERTERS ACCS
1 159,-
 
Kjøp
1 448,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN AT-6101GP-50 802.3at POE+ Injector Gigabit Ethernet
1 178,-
 
Kjøp
1 472,50  inkl. mva
Forventes på lager: 30.08.2018
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
Varenr.: AT-x510L-28GP-NCB1
Produkt: Lisensiering / Programvare
1 192,-
 
Kjøp
1 490,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN Internal 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter,  (PCI bus)
1 223,-
 
Kjøp
1 528,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
Varenr.: AT-MC103XL-20
Produkt: Mediekonverterere
1 273,-
 
Kjøp
1 591,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature
1 285,-
 
Kjøp
1 606,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN SWITCH 2XRJ45 10/ 100/ FIBER (ST)
ALLIED TELESYN SWITCH 2XRJ45 10/ 100/ FIBER (ST)
Varenr.: AT-FS 201
Produkt: Mediekonverterere
1 288,-
 
Kjøp
1 610,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 Wall mount  st size MC (10pack)
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 Wall mount st size MC (10pack)
Varenr.: AT-WLMT-010
Produkt: Mediekonverterere
1 293,-
 
Kjøp
1 616,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 10/100TX (RJ-45) to 100FX (ST) 2 port unmanaged switch
1 309,-
 
Kjøp
1 636,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 2 Slot Converteon Chassis, including 1 external AC power adapter
1 328,-
 
Kjøp
1 660,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm
Varenr.: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 328,-
 
Kjøp
1 660,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN AT-FL-IE3-L2-01 F-FEEDS2
ALLIED TELESYN AT-FL-IE3-L2-01 F-FEEDS2
Varenr.: AT-FL-IE3-L2-01
Produkt: License  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
1 333,-
 
Kjøp
1 666,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC103LH-60 100TX RJ-45to 100FX SC single-mode fiber
ALLIED TELESYN AT-MC103LH-60 100TX RJ-45to 100FX SC single-mode fiber
Varenr.: ATMC103LH60
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
1 349,-
 
Kjøp
1 686,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 8 PORT 10/100TX POE SWITCH 1 SFP
ALLIED TELESYN 8 PORT 10/100TX POE SWITCH 1 SFP
Varenr.: AT-FS708/POE
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Mbps
1 361,-
 
Kjøp
1 701,25  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC) 2 port unmanaged switch
1 423,-
 
Kjøp
1 778,75  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN MC MC116XL
ALLIED TELESYN MC MC116XL
Varenr.: AT-MC116XL
Produkt: Mediekonverterere
1 426,-
 
Kjøp
1 782,50  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000BaseTX 100m
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000BaseTX 100m
Varenr.: AT-SPTX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 449,-
 
Kjøp
1 811,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC101XL-20
Produkt: Mediekonverterere
1 456,-
 
Kjøp
1 820,-  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
Varenr.: AT-2711FX/ST-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 462,-
 
Kjøp
1 827,50  inkl. mva
Forventes på lager: 20.09.2018
ALLIED TELESYN DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters
Viser 1-60 av 304 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste