Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

ALLIED TELESYN Katalog

Søk
Viser 1-57 av 57 produkter
= På lager
= Ikke på lager
439,-
 
Kjøp
548,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-18GP
559,-
 
Kjøp
698,75  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN AT-SPFX/ 2,  100FX (LC) SFP, 2 KM AT-SPFX/2
ALLIED TELESYN AT-SPFX/ 2, 100FX (LC) SFP, 2 KM AT-SPFX/2
Varenr.: ATSPFX/2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
562,-
 
Kjøp
702,50  inkl. mva
Forventes på lager: 23.12.2018
ALLIED TELESYN AT-TRAY1 Wall mount. R-mount Tray for 1 Unit MC
598,-
 
Kjøp
747,50  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN Rack Mount kit for AT-x210-9GT
696,-
 
Kjøp
870,-  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN 100BaseFX,  2km 1310nm, Multi-mode Fiber
ALLIED TELESYN 100BaseFX, 2km 1310nm, Multi-mode Fiber
Varenr.: AT-SPFX/2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
763,-
 
Kjøp
953,75  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN Wall mountable and Rackmountable Tray for 4 Units of Media Converter
765,-
 
Kjøp
956,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/8-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
809,-
 
Kjøp
1 011,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.01.2019
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX  500m 850nm
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
Varenr.: AT-SPSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
946,-
 
Kjøp
1 182,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Ethernet MC
949,-
 
Kjøp
1 186,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-ST MULTI
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-ST MULTI
Varenr.: AT-MC101XL
Produkt: Mediekonverterere
958,-
 
Kjøp
1 197,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC101XL-60
Produkt: Mediekonverterere
968,-
 
Kjøp
1 210,-  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
Varenr.: AT-MC102XL
Produkt: Mediekonverterere
985,-
 
Kjøp
1 231,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC102XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Ethernet MC
989,-
 
Kjøp
1 236,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC102XL-60
Produkt: Mediekonverterere
1 002,-
 
Kjøp
1 252,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN 1 slot media converter rackmount chassis with internal AC power
1 178,-
 
Kjøp
1 472,50  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
Varenr.: AT-x510L-28GP-NCB1
Produkt: Lisensiering / Programvare
1 281,-
 
Kjøp
1 601,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN 8 port 10/100 unmanaged POE switch with 1 SFP uplink
ALLIED TELESYN 8 port 10/100 unmanaged POE switch with 1 SFP uplink
Varenr.: AT-FS708/POE-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 8  -  Hastighet: 100Mbps
1 329,-
 
Kjøp
1 661,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
Varenr.: AT-MC103XL-60
Produkt: Mediekonverterere
1 355,-
 
Kjøp
1 693,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC103LH-60 100TX RJ-45to 100FX SC single-mode fiber
1 493,-
 
Kjøp
1 866,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Copper 10/ 100/ 1000T Adapter, includes both standard and low profile brackets; sin
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Copper 10/ 100/ 1000T Adapter, includes both standard and low profile brackets; sin
Varenr.: AT-2912T-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Copper  -  Porter: 1
1 506,-
 
Kjøp
1 882,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC101XL-20
Produkt: Mediekonverterere
1 546,-
 
Kjøp
1 932,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001
ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001
Varenr.: AT-2701FXA/SC-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 585,-
 
Kjøp
1 981,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2
Varenr.: AT-2711FX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 588,-
 
Kjøp
1 985,-  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN AT-FS909M-50 LAYER 2 SWITCH 8 PORT MANAGED STANDALONE        IN CPNT
ALLIED TELESYN AT-FS909M-50 LAYER 2 SWITCH 8 PORT MANAGED STANDALONE IN CPNT
Varenr.: 990-004276-50
Produkt: Managed  -  Porter: 8  -  Hastighet: 100Mbps
1 639,-
 
Kjøp
2 048,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
Varenr.: AT-2711FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 641,-
 
Kjøp
2 051,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
Varenr.: AT-2711FX/ST-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 813,-
 
Kjøp
2 266,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets
Varenr.: AT-2712FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 956,-
 
Kjøp
2 445,-  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN MINI MC GE TX TO SFP F-FEEDS2
ALLIED TELESYN MINI MC GE TX TO SFP F-FEEDS2
Varenr.: AT-MMC2000/SP-60
Produkt: Mediekonverterere
1 988,-
 
Kjøp
2 485,-  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Media Converter 10/100TX over VDSL Coax
ALLIED TELESYN Media Converter 10/100TX over VDSL Coax
Varenr.: AT-MC606-60
Produkt: Mediekonverterere
1 993,-
 
Kjøp
2 491,25  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN Redundant power supply for AT-MCR12 media converter rackmount chassis
2 076,-
 
Kjøp
2 595,-  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN MMCR18 MULTI-REGION AC PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN MMCR18 MULTI-REGION AC PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-MMCR-PWR-AC-60
Produkt: Diverse
2 262,-
 
Kjøp
2 827,50  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN AT-MMC2000/ LC-60 Mini MC1000T to 1000-SX MM, LC Con
ALLIED TELESYN AT-MMC2000/ LC-60 Mini MC1000T to 1000-SX MM, LC Con
Varenr.: ATMMC2000/LC60
Produkt: Ethernet  -  Porter: 0  -  Hastighet: 1Gbps
2 553,-
 
Kjøp
3 191,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC606-60 MEDIA CONVERTER 10/100TX OVER VDSL COAX EXT
2 833,-
 
Kjøp
3 541,25  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN 10/ 100/ 1000T to fiber SFP, Ethernet Power Converter (PoE)
2 908,-
 
Kjøp
3 635,-  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2
Varenr.: AT-2914SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 353,-
 
Kjøp
4 191,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN Single port Fiber Gigabit NIC for PCI Express bus
ALLIED TELESYN Single port Fiber Gigabit NIC for PCI Express bus
Varenr.: AT-2911SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 435,-
 
Kjøp
4 293,75  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN 24 port 10/ 100/ 1000TX WebSmart switch with 4 SFP bays (Eco version)
ALLIED TELESYN 24 port 10/ 100/ 1000TX WebSmart switch with 4 SFP bays (Eco version)
Varenr.: AT-GS950/24-50
Produkt: Managed  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
3 483,-
 
Kjøp
4 353,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN 8 x  10/ 100/ 1000Mbps port managed switch with 1 SFP uplink slot, Fixed AC power supply, RJ45 Console
3 648,-
 
Kjøp
4 560,-  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN 100FX (SC) multi-mode to 100FX (SC) single-mode (15km) media converter
3 818,-
 
Kjøp
4 772,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-PC232/ POE-50 10/100TX - fiber(SC) PoE Media Converter
4 182,-
 
Kjøp
5 227,50  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN AT-GS950/ 16-50 16 10/ 100/ 1000 WebSmart 2 xSFP ECO
ALLIED TELESYN AT-GS950/ 16-50 16 10/ 100/ 1000 WebSmart 2 xSFP ECO
Varenr.: ATGS950/1650
Produkt: Managed  -  Porter: 16  -  Hastighet: 1Gbps
4 398,-
 
Kjøp
5 497,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN L2+ switch with 14 x 10/ 100/ 1000TX ports and 2 100/ 1000TX / SFP combo ports (16 ports total)
5 306,-
 
Kjøp
6 632,50  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN PCI-Express (PCIe) 1000SX MMF LC connector,  and 10km single mode optics adapter card
ALLIED TELESYN PCI-Express (PCIe) 1000SX MMF LC connector, and 10km single mode optics adapter card
Varenr.: AT-2972LX10/LC-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
6 525,-
 
Kjøp
8 156,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN 24 PORT L3 GB ETHERNET SWITCHE F-FEEDS2
ALLIED TELESYN 24 PORT L3 GB ETHERNET SWITCHE F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS970M/28-50
Produkt: Managed  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
7 083,-
 
Kjøp
8 853,75  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN 18-SLOT CHASSIS F MMC2XXX MEDI F-FEEDS2
ALLIED TELESYN 18-SLOT CHASSIS F MMC2XXX MEDI F-FEEDS2
Varenr.: AT-MMCR18-60
Produkt: Mediekonverterere
7 688,-
 
Kjøp
9 610,-  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN Gigabit Smart Access PoE+ switch 16 ports
ALLIED TELESYN Gigabit Smart Access PoE+ switch 16 ports
Varenr.: AT-GS950/16PS-50
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 16  -  Hastighet: 1Gbps
8 446,-
 
Kjøp
10 557,50  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN Switch 24x GE
ALLIED TELESYN Switch 24x GE
Varenr.: AT-GS950/28PS-50
8 849,-
 
Kjøp
11 061,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN L2 GE 24 P 2 SFP W/ 2*SFP+ F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 GE 24 P 2 SFP W/ 2*SFP+ F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS924MX-50
Produkt: Mediekonverterere
9 225,-
 
Kjøp
11 531,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Optional Hot Swappable Redundant Power Supply for AT-x900-48FS Switch
9 474,-
 
Kjøp
11 842,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-FS980M/ 28PS-50 F-FEEDS2
12 806,-
 
Kjøp
16 007,50  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN Gigabit Smart Access PoE+ switch 48 ports
ALLIED TELESYN Gigabit Smart Access PoE+ switch 48 ports
Varenr.: AT-GS950/48PS-50
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
13 592,-
 
Kjøp
16 990,-  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Managed Industrial switch with 2 x 100/1000 SFP,  4 x 10/ 100/ 1000T,  no Wifi
ALLIED TELESYN Managed Industrial switch with 2 x 100/1000 SFP, 4 x 10/ 100/ 1000T, no Wifi
Varenr.: AT-IE200-6GT-80
Produkt: Managed  -  Porter: 4  -  Hastighet: 1Gbps
17 269,-
 
Kjøp
21 586,25  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN AT-x230-28GP-50 L2+ MGMT, 24 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+
ALLIED TELESYN AT-x230-28GP-50 L2+ MGMT, 24 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+
Varenr.: ATx23028GP50
Produkt: Managed  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
18 405,-
 
Kjøp
23 006,25  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN Gigabit Edge Switch with 24 x 10/ 100/ 1000T POE+ ports, 4 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable
35 574,-
 
Kjøp
44 467,50  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN 24-port 10/ 100/ 1000T Ethernet line card
ALLIED TELESYN 24-port 10/ 100/ 1000T Ethernet line card
Varenr.: AT-SBx81GT24
Produkt: Modul  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
46 543,-
 
Kjøp
58 178,75  inkl. mva
Forventes på lager: 29.12.2018
ALLIED TELESYN Stackable Gigabit Edge Switch with 48 x 10/ 100/ 1000T POE+, 4 x 10G SFP+ ports
ALLIED TELESYN Stackable Gigabit Edge Switch with 48 x 10/ 100/ 1000T POE+, 4 x 10G SFP+ ports
Varenr.: AT-x510-52GPX-50
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 52  -  Hastighet: 1Gbps
54 104,-
 
Kjøp
67 630,-  inkl. mva
Forventes på lager: 19.12.2018
ALLIED TELESYN AT-x510-28GSX-50 24 SFP L2+, 4 x 10G SFP+ dual PWR.
ALLIED TELESYN AT-x510-28GSX-50 24 SFP L2+, 4 x 10G SFP+ dual PWR.
Varenr.: ATx51028GSX50
Produkt: Managed  -  Porter: 24  -  Hastighet: 10Gbps
Viser 1-57 av 57 produkter