Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

ALLIED TELESYN Katalog

Søk
Viser 1-60 av 146 produkter 1 2 3 Neste
= På lager
= Ikke på lager
381,-
 
Kjøp
476,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN AT-MCPWR-60 Energy Star Ext pwr Adapter for all MC
442,-
 
Kjøp
552,50  inkl. mva
Forventes på lager: 19.07.2019
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-18GP
495,-
 
Kjøp
618,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-10GP
558,-
 
Kjøp
697,50  inkl. mva
Forventes på lager: 25.07.2019
ALLIED TELESYN AT-TRAY1 Wall mount. R-mount Tray for 1 Unit MC
726,-
 
Kjøp
907,50  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P EXT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P EXT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/5E-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
758,-
 
Kjøp
947,50  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN Wall mountable and Rackmountable Tray for 4 Units of Media Converter
761,-
 
Kjøp
951,25  inkl. mva
Forventes på lager: 19.07.2019
ALLIED TELESYN 1 slot media converter rackmount chassis with internal AC power
776,-
 
Kjøp
970,-  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P INT.PSU F-FEEDS2
862,-
 
Kjøp
1 077,50  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/8-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
929,-
 
Kjøp
1 161,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P EXT.PSU F-FEEDS2
962,-
 
Kjøp
1 202,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
Varenr.: AT-MC102XL
Produkt: Mediekonverterere
966,-
 
Kjøp
1 207,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-ST MULTI
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-ST MULTI
Varenr.: AT-MC101XL
Produkt: Mediekonverterere
973,-
 
Kjøp
1 216,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Ethernet MC
975,-
 
Kjøp
1 218,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC101XL-60
Produkt: Mediekonverterere
979,-
 
Kjøp
1 223,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC102XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Ethernet MC
981,-
 
Kjøp
1 226,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC102XL-60
Produkt: Mediekonverterere
998,-
 
Kjøp
1 247,50  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX SC F-FEEDS2
1 149,-
 
Kjøp
1 436,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9 F-FEEDS
1 198,-
 
Kjøp
1 497,50  inkl. mva
Forventes på lager: 31.07.2019
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
Varenr.: AT-x510L-28GP-NCB1
Produkt: Lisensiering / Programvare
1 268,-
 
Kjøp
1 585,-  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable
1 352,-
 
Kjøp
1 690,-  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
Varenr.: AT-MC103XL-20
Produkt: Mediekonverterere
1 383,-
 
Kjøp
1 728,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 100BaseFX,  15km 1310nm, Single-mode Fiber
ALLIED TELESYN 100BaseFX, 15km 1310nm, Single-mode Fiber
Varenr.: AT-SPFX/15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 429,-
 
Kjøp
1 786,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
Varenr.: AT-2711FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 448,-
 
Kjøp
1 810,-  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
Varenr.: AT-MC103XL-60
Produkt: Mediekonverterere
1 453,-
 
Kjøp
1 816,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 Wall mount  st size MC (10pack)
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 Wall mount st size MC (10pack)
Varenr.: AT-WLMT-010
Produkt: Mediekonverterere
1 498,-
 
Kjøp
1 872,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Copper 10/ 100/ 1000T Adapter, includes both standard and low profile brackets; sin
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Copper 10/ 100/ 1000T Adapter, includes both standard and low profile brackets; sin
Varenr.: AT-2912T-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Copper  -  Porter: 1
1 506,-
 
Kjøp
1 882,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC101XL-20
Produkt: Mediekonverterere
1 511,-
 
Kjøp
1 888,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm
Varenr.: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 552,-
 
Kjøp
1 940,-  inkl. mva
Forventes på lager: 19.07.2019
ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001
ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001
Varenr.: AT-2701FXA/SC-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 565,-
 
Kjøp
1 956,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
Varenr.: AT-2711FX/ST-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 633,-
 
Kjøp
2 041,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN L2 WS FE 16 + 4 COMBO GE PS F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 WS FE 16 + 4 COMBO GE PS F-FEEDS2
Varenr.: AT-FS750/20-50
Produkt: Managed  -  Porter: 20  -  Hastighet: 1Gbps
1 675,-
 
Kjøp
2 093,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 16P INT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 16P INT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/16-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 16  -  Hastighet: 1Gbps
1 679,-
 
Kjøp
2 098,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN Mini Media Converter 10/100T F-FEEDS
ALLIED TELESYN Mini Media Converter 10/100T F-FEEDS
Varenr.: AT-MMC200/LC-60
Produkt: Mediekonverterere
1 779,-
 
Kjøp
2 223,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50 IN PERP
Varenr.: AT-FS710/16-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 16  -  Hastighet: 100Mbps
1 798,-
 
Kjøp
2 247,50  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN AT-MMC200/ SC-60 Mini MC  10/100T  to 100BASE-FX MM, SC
1 816,-
 
Kjøp
2 270,-  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters
1 948,-
 
Kjøp
2 435,-  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN RKMT SCHELF F. ARX050S XS900MX F-FEEDS2
2 003,-
 
Kjøp
2 503,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Media Converter 10/100TX over VDSL Coax
ALLIED TELESYN Media Converter 10/100TX over VDSL Coax
Varenr.: AT-MC606-60
Produkt: Mediekonverterere
2 013,-
 
Kjøp
2 516,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 10Km Bi-Directional GbE SMF SFP 1310Tx/ 1490Rx - Hot Swappable
2 018,-
 
Kjøp
2 522,50  inkl. mva
Forventes på lager: 19.07.2019
ALLIED TELESYN Redundant power supply for AT-MCR12 media converter rackmount chassis
2 021,-
 
Kjøp
2 526,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX SC 990-004823-00                    IN CPNT
2 023,-
 
Kjøp
2 528,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature
2 053,-
 
Kjøp
2 566,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX ST F-FEEDS2
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX ST F-FEEDS2
Varenr.: AT-DMC100/ST-50
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
2 093,-
 
Kjøp
2 616,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN L2 WS FE 24 + 4 COMBO GE PS 990-004644-50                    IN CPNT
ALLIED TELESYN L2 WS FE 24 + 4 COMBO GE PS 990-004644-50 IN CPNT
Varenr.: AT-FS750/28-50
Produkt: Managed  -  Porter: 28  -  Hastighet: 1Gbps
2 098,-
 
Kjøp
2 622,50  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets
Varenr.: AT-2712FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 108,-
 
Kjøp
2 635,-  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 1m
2 175,-
 
Kjøp
2 718,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN AT-GS950/ 8-50 810/ 100/ 1000TX WebSmart 2 SFP ECO
ALLIED TELESYN AT-GS950/ 8-50 810/ 100/ 1000TX WebSmart 2 SFP ECO
Varenr.: ATGS950/850
Produkt: Managed  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
2 292,-
 
Kjøp
2 865,-  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN 8 x  10/ 100/ 1000Mbps port managed switch with 1 SFP uplink slot, Fixed AC power supply, RJ45 Console
2 325,-
 
Kjøp
2 906,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN MINI MC GE TX TO SX MM SC F-FEEDS2
ALLIED TELESYN MINI MC GE TX TO SX MM SC F-FEEDS2
Varenr.: AT-MMC2000/SC-60
Produkt: Mediekonverterere
2 345,-
 
Kjøp
2 931,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MINI MC GE TX TO SFP F-FEEDS2
ALLIED TELESYN MINI MC GE TX TO SFP F-FEEDS2
Varenr.: AT-MMC2000/SP-60
Produkt: Mediekonverterere
2 426,-
 
Kjøp
3 032,50  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC) 2 port unmanaged switch with Enhanced Missing Link
2 445,-
 
Kjøp
3 056,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 1000TX TO SX LC F-FEEDS2
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 1000TX TO SX LC F-FEEDS2
Varenr.: AT-DMC1000/LC-50
Produkt: Mediekonverterere
2 501,-
 
Kjøp
3 126,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable,  300M using High bandwidth MMF
2 559,-
 
Kjøp
3 198,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN AT-MMC2000/ LC-60 Mini MC1000T to 1000-SX MM, LC Con
ALLIED TELESYN AT-MMC2000/ LC-60 Mini MC1000T to 1000-SX MM, LC Con
Varenr.: ATMMC2000/LC60
Produkt: Ethernet  -  Porter: 0  -  Hastighet: 1Gbps
2 575,-
 
Kjøp
3 218,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 1000TX TO SX SC F-FEEDS2
2 598,-
 
Kjøp
3 247,50  inkl. mva
Forventes på lager: 21.07.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 24P INT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 24P INT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/24-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
2 615,-
 
Kjøp
3 268,75  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN MMCR18 MULTI-REGION AC PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN MMCR18 MULTI-REGION AC PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-MMCR-PWR-AC-60
Produkt: Diverse
2 788,-
 
Kjøp
3 485,-  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 3m
2 793,-
 
Kjøp
3 491,25  inkl. mva
Forventes på lager: 21.08.2019
ALLIED TELESYN QSFP+ direct attach copper cable 1m
ALLIED TELESYN QSFP+ direct attach copper cable 1m
Varenr.: AT-QSFP1CU
Produkt: Direct Attach Cable
2 831,-
 
Kjøp
3 538,75  inkl. mva
Forventes på lager: 19.07.2019
ALLIED TELESYN 10/ 100/ 1000T to fiber SFP, Ethernet Power Converter (PoE)
Viser 1-60 av 146 produkter 1 2 3 Neste