Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...

Logg inn

ALLIED TELESYN Katalog

Søk
Viser 1-60 av 275 produkter 1 2 3 4 5 Neste
= På lager
= Ikke på lager
388,-
 
Kjøp
485,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN AT-MCPWR-60 Energy Star Ext pwr Adapter for all MC
446,-
 
Kjøp
557,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-18GP
469,-
 
Kjøp
586,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN Rack mount brackets for AT-x230-10GP
511,-
 
Kjøp
638,75  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN 40G MTP cable for AT-QSFPSR,  1m
562,-
 
Kjøp
702,50  inkl. mva
Forventes på lager: 07.06.2019
ALLIED TELESYN AT-SPFX/ 2,  100FX (LC) SFP, 2 KM AT-SPFX/2
ALLIED TELESYN AT-SPFX/ 2, 100FX (LC) SFP, 2 KM AT-SPFX/2
Varenr.: ATSPFX/2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
565,-
 
Kjøp
706,25  inkl. mva
Forventes på lager: 01.06.2019
ALLIED TELESYN AT-TRAY1 Wall mount. R-mount Tray for 1 Unit MC
639,-
 
Kjøp
798,75  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN AT-6102G 802.3af PoE Splitter (Gigabit Ethernet)
646,-
 
Kjøp
807,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN WALL MOUNT KIT FORAT-GS910/ 5 F-FEEDS2
726,-
 
Kjøp
907,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable,  300M using High bandwidth MMF. Industrial Temp
742,-
 
Kjøp
927,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P EXT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P EXT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/5E-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
768,-
 
Kjøp
960,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN Wall mountable and Rackmountable Tray for 4 Units of Media Converter
771,-
 
Kjøp
963,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN 1 slot media converter rackmount chassis with internal AC power
778,-
 
Kjøp
972,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN AT-CV1000-20 1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCLUDING 1 EXTERNAL AC ACCS
793,-
 
Kjøp
991,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P INT.PSU F-FEEDS2
799,-
 
Kjøp
998,75  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX  500m 850nm
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
Varenr.: AT-SPSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
842,-
 
Kjøp
1 052,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN SWITCH 24P 10/100TX
ALLIED TELESYN SWITCH 24P 10/100TX
Varenr.: AT-FS724L
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 24  -  Hastighet: 100Mbps
873,-
 
Kjøp
1 091,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/8-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
949,-
 
Kjøp
1 186,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P EXT.PSU F-FEEDS2
965,-
 
Kjøp
1 206,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9 F-FEEDS
973,-
 
Kjøp
1 216,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
Varenr.: AT-MC102XL
Produkt: Mediekonverterere
979,-
 
Kjøp
1 223,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-ST MULTI
ALLIED TELESYN MEDIACONV. 100FX TP-ST MULTI
Varenr.: AT-MC101XL
Produkt: Mediekonverterere
985,-
 
Kjøp
1 231,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Ethernet MC
986,-
 
Kjøp
1 232,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC101XL-60
Produkt: Mediekonverterere
991,-
 
Kjøp
1 238,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN AT-MC102XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Ethernet MC
993,-
 
Kjøp
1 241,25  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC102XL-60
Produkt: Mediekonverterere
1 009,-
 
Kjøp
1 261,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN 1m Stacking cable for AT-STACKXG module
1 062,-
 
Kjøp
1 327,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX SC F-FEEDS2
1 129,-
 
Kjøp
1 411,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN ALLIED WALL MOUNT FOR MEDIACONVERTERS
1 139,-
 
Kjøp
1 423,75  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN AT-MCR1-50 1 SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS ACCS
1 198,-
 
Kjøp
1 497,50  inkl. mva
Forventes på lager: 07.06.2019
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
Varenr.: AT-x510L-28GP-NCB1
Produkt: Lisensiering / Programvare
1 206,-
 
Kjøp
1 507,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable
1 233,-
 
Kjøp
1 541,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 WALL MOUNT F/ STANDARD SIZE MEDIA CONVERTERS ACCS
1 242,-
 
Kjøp
1 552,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN AT-6101GP-50 802.3at POE+ Injector Gigabit Ethernet
1 368,-
 
Kjøp
1 710,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN SWITCH 2XRJ45 10/ 100/ FIBER (ST)
ALLIED TELESYN SWITCH 2XRJ45 10/ 100/ FIBER (ST)
Varenr.: AT-FS 201
Produkt: Mediekonverterere
1 368,-
 
Kjøp
1 710,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
Varenr.: AT-MC103XL-20
Produkt: Mediekonverterere
1 385,-
 
Kjøp
1 731,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 Wall mount  st size MC (10pack)
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 Wall mount st size MC (10pack)
Varenr.: AT-WLMT-010
Produkt: Mediekonverterere
1 419,-
 
Kjøp
1 773,75  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN 2 Slot Converteon Chassis, including 1 external AC power adapter
1 436,-
 
Kjøp
1 795,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (SC) Single-Mode
Varenr.: AT-MC103XL-60
Produkt: Mediekonverterere
1 442,-
 
Kjøp
1 802,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm
Varenr.: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 448,-
 
Kjøp
1 810,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
Varenr.: AT-2711FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 465,-
 
Kjøp
1 831,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN 10/100TX (RJ-45) to 100FX (ST) 2 port unmanaged switch
1 503,-
 
Kjøp
1 878,75  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50 IN PERP
Varenr.: AT-FS710/16-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 16  -  Hastighet: 100Mbps
1 506,-
 
Kjøp
1 882,50  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
ALLIED TELESYN Konverter 100TX auf 100FX (ST) Multi-Mode
Varenr.: AT-MC101XL-20
Produkt: Mediekonverterere
1 516,-
 
Kjøp
1 895,-  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Copper 10/ 100/ 1000T Adapter, includes both standard and low profile brackets; sin
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Copper 10/ 100/ 1000T Adapter, includes both standard and low profile brackets; sin
Varenr.: AT-2912T-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Copper  -  Porter: 1
1 529,-
 
Kjøp
1 911,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters
1 536,-
 
Kjøp
1 920,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000BaseTX 100m
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000BaseTX 100m
Varenr.: AT-SPTX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 571,-
 
Kjøp
1 963,75  inkl. mva
På lager
ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001
ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001
Varenr.: AT-2701FXA/SC-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 605,-
 
Kjøp
2 006,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC) 2 port unmanaged switch
1 618,-
 
Kjøp
2 022,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN 100BaseFX,  15km 1310nm, Single-mode Fiber
ALLIED TELESYN 100BaseFX, 15km 1310nm, Single-mode Fiber
Varenr.: AT-SPFX/15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 678,-
 
Kjøp
2 097,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2
Varenr.: AT-2711FX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 678,-
 
Kjøp
2 097,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
Varenr.: AT-2711FX/ST-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 695,-
 
Kjøp
2 118,75  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 16P INT.PSU F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 16P INT.PSU F-FEEDS2
Varenr.: AT-GS910/16-50
Produkt: Unmanaged  -  Porter: 16  -  Hastighet: 1Gbps
1 696,-
 
Kjøp
2 120,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN Allied Telesis DIN-skinnemonteringssett
1 698,-
 
Kjøp
2 122,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN SFP Pluggable Optical Module, 100BaseFX,  TX=1550nm,  Single-mode,  BiDi, LC connector
1 698,-
 
Kjøp
2 122,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN SFP Pluggable Optical Module, 100BaseFX,  TX=1310nm,  Single-mode,  BiDi, LC connector
1 701,-
 
Kjøp
2 126,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN Mini Media Converter 10/100T F-FEEDS
ALLIED TELESYN Mini Media Converter 10/100T F-FEEDS
Varenr.: AT-MMC200/LC-60
Produkt: Mediekonverterere
1 819,-
 
Kjøp
2 273,75  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN AT-MMC200/ SC-60 Mini MC  10/100T  to 100BASE-FX MM, SC
1 826,-
 
Kjøp
2 282,50  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN RKMT SCHELF F. ARX050S XS900MX F-FEEDS2
1 856,-
 
Kjøp
2 320,-  inkl. mva
Forventes på lager: 28.05.2019
ALLIED TELESYN L2 WS FE 16 + 4 COMBO GE PS F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2 WS FE 16 + 4 COMBO GE PS F-FEEDS2
Varenr.: AT-FS750/20-50
Produkt: Managed  -  Porter: 20  -  Hastighet: 1Gbps
1 893,-
 
Kjøp
2 366,25  inkl. mva
Forventes på lager: 28.06.2019
ALLIED TELESYN 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 1m
ALLIED TELESYN 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 1m
Varenr.: AT-SP10TW1
Type: Cat7  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
Viser 1-60 av 275 produkter 1 2 3 4 5 Neste